Fifa 2020 Oyun İncelemesi

Fifa 2020 Oyun İncelemesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Futbol bazı kişiler için sadece seyirlik bir eğlence değildir. Bir yaşam biçimi ve tutuklu meselesidir. Böyle olunca da sadece izlemek yetmeyebilir.

Futbol bazı kişiler için sadece seyirlik bir eğlence değildir. Bir yaşam biçimi ve tutuklu meselesidir. Böyle olunca da sadece izlemek yetmeyebilir. Dışarıda yeşil sahalarda futbol oynama şansı bulamayan çoğu kişi için evde futbol oyunu oynamak da çok büyük bir zevk. Bu yazıda en ünlü futbol oyunlarından birisi olan Fifa 2020 hakkında bazı değerlendirmeler bulabilirsiniz.

Fifa 2020’li İlgili En Önemli Konu

Fifa oynamayı sevenlerin hepsi bu oyuna yüksek bir beğeni puanı verir. Ama son yıllarda en çok duyulan konulardan birisi oyunun uzun bir süredir kendini tekrarlıyor olmasıdır. Çoğu kişi bu konuda hemfikir ve artık oyunun yenilenme zamanının gelmiş de geçmiş olduğunu düşünüyor. 

Özellikle Fifa 2020’yi merakla bekleyenler yepyeni ve farklı bir oyunla karşılaşacaklarını düşünmüş. Ve çoğu kişi bu konuda büyük bir hayal kırıklığına uğramış. Oyun oynarken kendilerini daha önceki versiyonları olan Fifa 15 veya 19’la aynı oyunu oynuyormuş gibi hissettiklerini belirtiyor. Pek çok kullanıcı için bu durum geçerli.

Fifa 2020’de Neler Değişmiş?

Fifa 2020’i ile ilgili temel değişiklik yeni bir arayüz eklenmiş olması. Birçok transfer oyuna henüz yansıtılmamış olsa da yeni kadrolar eklenmiştir. Bazı menülerin daha süslü olması ve çok ufak güncellemeler dışında önemli bir yenlik yoktur. 

Fifa 2020’nin En İyi Tarafı

Oyun severlerin Fifa 2020 ile ilgili beğendiklerini söyledikleri en önemli konu Volta. Volta sokak futbolunun Fifa oyununa uyarlanmış halidir. Oynayan herkes Volta’yı çok eğlenceli bulduğunu söylüyor. Fifa 2020’nin teması ile yenilik getiren tek özelliğin de bu olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Volta karakteri sayesinde oyun içinde dünyanın farklı yerlerine ziyaret edip, başka turnuvalarda farklı rakipler ile futbol oynayabiliyorsunuz. 

Bununla birlikte takımınıza yeni sokak futbolu oyuncuları da dâhil edebiliyorsunuz. Puan kazandıkça karakterinizi daha da güçlendirip çok daha iyi bir takım kurabiliyorsunuz. Diğer oyun modları ve Volta arasında ciddi bir fark var. Top sanki oyuncunun ayağıyla birlikte yapışıkmış hissi veriyor. Yetenekli bir futbol oyunu seven kişi bu modla birlikte mükemmel bir görsel şölen yaşayabilir.  

Fifa 2020 Oyun İncelemesi YAPILAN YORUMLAR