Hello Neighbor İndir

Hello Neighbor İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Hello Neighbor indir, oyunu gizem konseptli ve ücretli bir oyundur. Oyunu bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda oynamanız mümkün.

Bütün platformlar üzerinden oynanabilen oyunun başlangıcında sokakta top oynarken bahçeye topunuz kaçıyor. Topu almaya çalıştığınızda ise çığlık sesleri duymaya başlıyorsunuz ve komşusunun evine gizlice bakıyorsunuz. Pencereden komşunuzun evine baktığınızda gördüğünüz manzara sizi şaşırtıyor. Komşunuz gizemli ve anlam veremediğiniz bir işle meşgul durumda. İşte Hello Neighbor indir oyununda da bu gizemi çözerek işe koyuyorsunuz. Tabi bu gizemleri çözerken komşunuza yakalanmamanız oldukça önemli. Eğer oyun esnasında komşunuza yakalanırsanız oyuna en baştan başlamak zorundasınız. Bu gizemleri aşama aşama ilerleyerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Oyunun kodlanması yapay zeka yolu ile yapıldığından dolayı yapay zekanın hareketlerine göre hareket etmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde geliştireceğiniz farklı stratejiler sayesinde oyunu tamamlayın!

Hello Neighbor indir oyunu içerisinde farklı odalar ve depoları geziyorsunuz. Gezdiğiniz bu odalarda ve depolarda anahtar gibi nesnelere ulaşıyorsunuz. 

Bu oyuna da bakmak isteyebilirsiniz: Dealer’s Life Full İndir 2020

Hello Neighbor Oyna

Hello Neighbor Oyna

Hello Neighbor oyna, oyunun derecelendirme sistemi 10 yaş üstü çocuklar için uygun olduğundan ebeveynler için önemli bir konumdadır. 10 yaş üstü çocuklu aileler oyunun içeriğini incelediklerinde oyunun oynanış yöntemleri ile çocuklarda el-göz koordinasyonunu geliştirdiğini gözlemlenmektedir. Bunların dışında çocuklarda refleks geliştirme gibi olumlu yönleri bulunmaktadır. 

Hello Neighbor indir tuşundan indirerek sizde çocuklarınızın gelişimine etkili olabilecek bu uygulamaya sahip olabilirsiniz. Bu oyun içerisinde korku öğeleri bulunmaktadır. Oyunda yer alan komşu karakteri  oyunu yöneten karaktere yaklaştığında farklı sesler çıkmaktadır. Karikatür şeklinde kullanıcıların kullanımına sunulan komşunun oyuncuyu yakalama sahneleri oyuncuları oldukça heyecanlandırmaktır.

Çocuk sahibi aileler bu oyun hakkında çocukları ile neşeli sohbet edilebilir kaliteli vakitler geçirebilir. Sonuç olarak aileler Hello Neighbor indirerek çocuklarının gelişiminde etkin rol oynayabilirler. Aileler çocuklarına eşlik ederek oyun içerisinde çocuklarının herhangi bir zararlı davranıştan uzak kalmasını sağlayabilir.

Bu oyuna da bakmak isteyebilirsiniz: Papers Please Full İndir 2020

Hello Neighbor Oyunu Oyna

Hello Neighbor Oyunu Oyna

Hello Neighbor oyunu oyna yazısına tıklayarak bu serüvene başlayabilirsiniz. Gizemli serüvende adımları tamamlayın ve oyunu bitirin.

Hello Neighbor indir oyunu, Eerie Guest Studios tarafından geliştirilmiştir. Oyunun ana yayımcısı ise TinyBuild olarak bilinmektedir. Macera ve gerilim türünde olan bu oyunda oyunun amacı gizemleri çözmek. Oyunda odaları ve depoları aşama aşama geçerek en son bodrum katına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Bodrum katına ulaştığınızda ise sizlere yeni bir görev geliyor ve o görevleri tamamlıyorsunuz. Gizem ve gerilim seven bir oyuncu iseniz Hello Neighbor oyunu tam olarak size göre!

Hello Neighbor indir ve sizde gizemli dünyanın bir parçası olun. Bu oyun ücretli bir oyundur. Oyunu mobil ve bilgisayarlarınızda oynayabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan indir tuşlarıyla kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Hello Neighbor İndir YAPILAN YORUMLAR