İnternet Cafe Simulator İndir

İnternet Cafe Simulator İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
İnternet Cafe Simulator İndir

İnternet Cafe Simulator İndir, oyunu Cocopo tarafından çıkarılan bir internet cafe sahibi olduğumuz bir oyundur. Çocukluğunda internet cafede zaman geçiren çoğu insan internet cafe yönetmeyi de hayal etmiştir. Pc tabanlı İnternet Cafe Simülatör oyununda ilerlemek ve yönetmek için bir çok olanağınız var bu olanakları en iyi şekilde değerlendirerek internet cafenizi geliştirin.

İnternet Cafe Simulator İndir, oyunu size gerçek yaşamda yönetebileceğiniz bir internet cafe varmış hissini verir. Oyunda bu tarz oyunlara göre zorluk biraz daha azdır. Gelen müşteriler ile sorun yaşama olasılığı bu tarz oyunlara kıyasla bir nebze daha az olacaktır. 

Oyunda eve gidebilir, bakkalınızı doldurabilir ya da çevrenizdeki insanlarla iletişim yapabilirsiniz. 

Özellikle düşük sistemde oyun arayanlar için gayet keyifli bir oyun macerası sizi bekliyor. Sitemizden indirip aşağıda yer alan kurulum anlatımıyla kurulumu yapabilir oyun keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator Nasıl Oynanır?

İnternet Cafe Simulator İndir, oyununda yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet cafe yönetiyorsunuz ve hayatta yaptığınız bazı işlemleri yapıyorsunuz. Müşterileriniz geldiğinde kullanabileceği ve indirebileceği uygulamaları veya oyunları (yazılımları) indirmeniz gerekiyor. Başarılı bir internet cafe sahibi olmak için ne kadar çok uygulama indirirseniz o kadar iyidir.

Paranız biriktikçe şehir dışında yeni internet cafe açabilir ya da şu an sahip olduğunuz internet cafeyi genişletebilirsiniz. Tabi yani dükkanlar açtığınız zaman yeni elemanlar bulmanız gerekiyor. Aynı zamanda internet cafenizin şöhretini arttırmak için bazı kişilere ödeme yaparak internet cafe şöhretini arttırabilirsiniz. Potansiyel müşteri sayınızı arttırmak da dolayısıyla daha da büyümeniz demektir.

İnternet Cafe Simulator İndir

İnternet Cafe Simulator’ü steam’den almak ne fark yaratır?

İnternet Cafe Simulator İndir, oyununu bizim sitemiz olan Birdenindir.com’dan indirmenizle steam’den almanız arasında hiçbir fark yoktur. Bunun başlıca sebebi oyunun online olmamasıdır. 

İnternet sitemiz üzerinden indirerek full versiyonunu oynayabilirsiniz sorun çıkmayacaktır.

İnternet Cafe Simulator Nasıl Kurulur?

İnternet Cafe Simulator İndir, sonrasında kurmak için aşağıdaki adımları takip et.

Dosyayı indirip masaüstüne çıkartalım

Aşama 1: 

Verdiğimiz linkten 1.6 GB’ lık İnternet Cafe Simulator İndir isimli dosyayı indirin. 

Not: Bilgisayarınızda RAR olması lazımdır. eğer bilgisayarınızda RAR yoksa internet sitemizin sağ altında bulunan arama robotundan RAR’ı aratarak RAR indirebilirsiniz. 

Aşama 2: İndirdiğiniz RAR dosyasını sağ tıklama yaparak “buraya çıkart” deyin. 

Oyunun Kurulumunu Yapalım

İnternet Cafe Simulator İndir, Aşama 3: Çıkardığınız dosyayı açın ve “codex-internet.cafe.simulator” isimli dosyaya çift tıklayın. Sonrasında açtığınız yerde “setup” gelecektir, setup’ u açıp kurulumu başlatıyoruz. Karşınıza gelen cevaba evet deyin. (Yönetici olarak çalıştırma izni isteyebiliyor bazen.)

Aşama 4: Nereye yüklemek istediğimizi belirledikten sonra INSTALL butonuna basıyoruz. Kurulum bittikten sonra FINISH’ e hemen tıklamayın!

Not: Lütfen kurduğunuz yeri unutmayın yama yaparken tekrar orayı seçmemiz gerekecek.

Aşama 5: Sonrasında RAR’dan çıkartmış olduğumuz dosyadan “Hotfix Yama Paketi” dosyasını açıyoruz. Update klasörüne tıklıyoruz ve sonrasında setup’a basıp gelen uyarıya evet dedikten sonra INSTALL diyoruz.

Not: 1. kurduğumuz dosya ile 2. kurduğumuz setup aynı yere kurulmalıdır. ( Örneğin: C’ye kurduysak ikisi de C belleğinde yer almalıdır. )

Aşama 6: 2. kurmuş olduğumuz setup’unda kurulumu bitince 2. kurmuş olduğumuz setup’da finish dedikten sonra 1. setup’ da finish diyoruz. Sonrasında  “Hotfix Yama Paketi” içerisinde “CODEX” klasörünü açıyoruz. “windows_content” klasörünü kopyalıyoruz ve kurduğumuz dosya konumunu açıp yapıştırıyoruz.

İnternet Cafe Simulator Hata Alanlar

İnternet Cafe Simulator İndir, sonrasında yapılan kurulumda hata alıyorsanız sizler için bazı sık karşılaşılan sorunların çözümlerini araştırdık.

Hata alan arkadaşlar bilgisayarında steam varsa silip deneyebilirsiniz. ( Bazı bilgisayarlarda steam olmasına rağmen de açıyor. )

Bilgisayarında steam olmamasına rağmen “Microsoft Store” ‘a yönlendiren arkadaşlar kurulumda bir hata yapıyordur lütfen adımları ve notları dikkatli bir şekilde okuyup dosyaları sildikten ve denetim masasından kaldırdıktan sonra tekrar deneyin.

İnternet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri Neler?

İnternet Cafe Simulator İndir, oyununu indireceğim fakat sistem gereksinimlerini bilmiyorum diyenler için olması gereken minimum sistem gereksinimlerini bulduk.

İşletim Sistemi: Win7 – Win8 – Win10

Ram Desteği (BİT): 32 bit veya 64 bit

İşlemci Frekansı: 2 ghz çift çekirdek ve üstü

RAM: 2 GB ve üstü

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 ve üstü

Boş olması gereken HDD veya SDD: 4.5 GB olarak önerilmiş fakat oyun 1.6 GB’dır

Anahtar Kelimeler: İnternet Cafe Simulator İndir, İnternet cafe simulator full versiyon indir, İnternet cafe simulator türkçe indir, İnternet cafe simulator pc için indir, İnternet cafe simulator bilgisayar için indir, İnternet cafe simulator hileli versiyon indir, İnternet cafe simulator hileli apk, İnternet cafe simulator hileli versiyon indir türkçe, İnternet cafe simulator

İnternet Cafe Simulator İndir YAPILAN YORUMLAR