crysis2 indir

Crysis 2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Crysis 2 indir, sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Crysis 2 indirmek için kurulum vs. gerekli bütün talimatları sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Crysis 2 oyununa tuhaf bir kıyafet ile başlıyorsunuz ve yönetmenlerin belirttiği kişinin neden intihar ettiği ile ilgili ipuçlarıyla karşılaşıyorsunuz. Crysis 2 oyununda tuhaf kıyafetimiz nano teknoloji ile üretilmiş bir kıyafet. Kıyafetimizin çeşitli özellikleri var bunu oyun içerisinde kendiniz görmeniz daha iyi olacaktır. Oyunda uzaylı istilası ve sizin tarafınızda olmayan tabiri caiz ise kötü adamlar ile savaşıyorsunuz. 2 farklı cephede aksiyon dolu bir oyun sizi bekliyor!

Hemen sitemiz üzerinden Crysis 2 indir.

crysis2 indir-5
Crysis 2 indir

Oyun grafik bakımından gerçekten güzel ve ideal bir pc ile oynanabilecek bir oyun. Ayrıca oyunda Türkçe dil desteği de mevcut.

Oyunda güzel anların yanı sıra hüzünlü anlar da yaşayacaksınız. Oyunda günümüz koşullarına benzeyen bir virüs ve kötü adamların baskısı var.  Oyundaki uzaylılardan zorlayanlar Ceph adı verilen robot uzaylılar. Kıyafetinizin özelliklerini kullanarak eşsiz bir oyun serüvenine katılabilirsiniz. 

Crysis 2 Sistem Gereksinimleri

Crysis 2 indir, oyununu indireceğim ama sistem gereksinimlerini bilmek istiyorum diyenler için gereken minimum sistem gereksinimlerini sizler için hazırladık:

İşletim Sistemi: Win Vista – Win XP – Win7 – Win8 – Win10

Ram Desteği (BİT): 32 bit veya 64 bit

İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2

İşlemci Frekansı: 1.8 ghz çift çekirdek ve üstü

RAM: 2 GB ve üstü

Ekran Kartı: Nvidia geForce 8800 / AMD Ryzen 3850 HD ( 512MB yeterli. ) 

Boş olması gereken HDD veya SDD: 8-9 GB olarak önerilmiş

crysis2 indir-3
Crysis 2 indir

Crysis 2 sıkça karşılaşılan hatalar ve çözümleri

Crysis 2 indir, oyununda da çoğu oyunda karşılaşabileceği gibi bazı problemlerle karşılaşılabilir. Sizler için en belirgin birkaç sorunu bulup çözümlerini araştırdık.

HATA: Windows 10 “uygulama düzgün başlatılamadı” hatası çözümü: 

=> Uygulamanın çözümü “0xc000007b” şeklinde google’de arattığınızda çözebilirsiniz. 

HATA 2: VC++ çalışma zamanı yeniden dağıtabilir paketi başarıyla yüklenemedi hatası çözümü:

=> Kuruluma devam etmek için “all runtime” kurunuz.

HATA 3: Torrenti yükledim fakat içerisinde setup dosyası yok.

=> Windows defender veya başka virüs proğramı açık ise silinir. Virüs proğramınızı ve windows defender’i kapattıktan sonra kurulum yapınız. 

Crysis 2 indir, crysis 2 oyna, crysis 2 indir torrent, crysis 2 türkçe yama indir, crysis 2 türkçe indir, crysis 2 türkçe torrent oyun indir, crysis 2 tam indir, crysis 2 nasıl kurulur, crysis 2 siyah ekran hatası, crysis 2 vc++ hatası, crysis 2 full türkçe indir tek link

Crysis 2 İndir YAPILAN YORUMLAR