Papers Please Full İndir 2020

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Papers Please indir, papers please full indir, papers please son sürüm indir, papers please 2020 son sürüm indir, papers please full versiyon hemen indir, papers please tam indir, papers please birden indir, papers please gezginler indir, papers please türkçe yama indir, papers please full indir türkçe

NOT: OYUNU TÜRKÇE YAPMAYI EN AŞŞAĞIDA ANLATTIK!

Papers Please Nedir?


Papers Please, Lucas Pope tarafından geliştirilen simülasyon oyunudur. İlk olarak 2013’de piyasaya sürülmüştür. Küçük boyutlu ve eğlenceli bir oyundur.

Papers Please’in Hikayesi Nedir?


1982 senesinde, komünist bir ülkede(Arstotzka), bir vize memuru olarak görev alıyorsunuz. Güncel ülke kurallarını ve vize müracaatlarını inceleyerek, başvuruları onaylıyor veya reddediyorsunuz.

Ülkenin kurallarına uyarak; arananlar listesi, salgın hastalıklı gibi durumlara tedbir almanız gerekiyor. Bu yüzden vizeye başvuranların vize müracaatlarını incelerken, dikkatli olmalısınız. Oyun adeta günümüz dünyasını yansıtan bir oyun olduğu için şu an twitch gibi platformlarda yayıncıların oynadığı oyunlardan. Birdenindir.Com olarak virüs kontrolü yapılmış bir şekilde sizler için paylaşıyoruz, iyi oyunlar dileriz.

Papers Please Türkçe Nasıl Yapılır?

Papers Please Türkçe Yama indirmek için buraya tıklayın.

Mediafire üzerinden indirtikten sonra türkçe yamayı yapmak için şu adımları takip edin:

1- Rar dosyasını masaüstüne çıkartın.

2- Oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyin.

3- LOC dosyasına masaüstüne çıkarttığımız rar dosyasının içinden çıkanları atalım.

4- Oyuna girip ayarlar kısmından Türkçe seçeneğini seçelim.

Birdenindir.com‘u seçtiğiniz için teşekkürler! Bizi twitter’den takip edip 1’e 1 yardım alabilirsiniz. Takip etmek için buraya tıklayın.

Papers Please Full İndir 2020 YAPILAN YORUMLAR