GTA Kurtlar Vadisi İndir

GTA Kurtlar Vadisi İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...

GTA Kurtlar Vadisi indir, çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunu olan Grand Theft Auto Vice City’nin bir modu olarak çıkmıştır. GTA Kurtlar Vadisi modunu sitemizden indirebilirsiniz.

GTA Kurtlar Vadisi indir, vazgeçilmez oyunlar arasında oyunun daha keyifli olmasına yarayan oyun modudur. Oyun modunu indirerek oyundan daha fazla keyif alabilir ve Türkçe sürümün keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunun Vice City’den farklı arabaların ve karakterlerin değişik olmasıdır. Bunun yanı sıra oyun dili de tamamen Türkçedir. Görevler ve oyun içi davranışlarda pek değişiklik yoktur. Sadece oyun içindeki davranışlarda Türkçe argolara vs. yer verilmektedir. Bu da oyunu daha güzel kılmaktadır. GTA Vice City oyunundaki hile kodları bu oyun modunda da aynı şekilde geçerlidir. Hile kodlarını unuttuysanız Birden İndir sayfasının yeni açılan bloguna gidebilir ve orada aradığınız kodları bulabilirsiniz.

Birdenindir internet sitesi üzerinden GTA Kurtlar Vadisi indir şeklinde arama yaparak oyunu sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Kurtlar Vadisi haricinde başka modların da paylaşılmasını istiyor iseniz lütfen bu yazının altına belirtin.

GTA Kurtlar Vadisi
GTA Kurtlar Vadisi

GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir

GTA Kurtlar Vadisi indir oyunu Vice City oyunun bir modu olarak çıkmıştır ve oyunun daha keyifli, zevkli geçmesini sağlar. 

Oyun modunu indirdiğiniz zaman gta vice city dosyalarının üzerine atmanıza gerek yoktur. İndirdikten sonra çalıştır tuşuna basarak doğrudan oyunu çalıştırabilirsiniz. GTA Vice City Kurtlar Vadisi İndir şeklinde de arama yaparak yine Vice City’nin modu olan Kurtlar Vadisi versiyonunu indirebilirsiniz. Böylece oyunun keyfini kesinlikle daha yukarılara taşıyacak ve oyun zevkini doya doya tadacaksınız. Oyundaki görev modlarını iptal etme ve görevleri bitik kısımdan başlamayı ayarlar kısmından aktif edebilirsiniz. Eğer görev yapmak istiyorsanız da Kurtlar Vadisi modunda can değerleriniz daha yüksek olarak gelecektir. Bu sayede kolayca görevleri yapabilir ve oyunu daha zevkli şekilde oynayabilirsiniz. Vice City hileleri arıyorsanız blog sayfamızdan bakabilir veya Google üzerinden bir arama yapabilirsiniz.

Dilerseniz internet sitemizden GTA Vice City indirebilir modsuz versiyon olarak da oynayabilirsiniz.

GTA Kurtlar Vadisi İndir
GTA Kurtlar Vadisi İndir

GTA Kurtlar Vadisi Sistem Gereksinimleri

GTA Kurtlar Vadisi oyununun sistem gereksinimlerini incelediğimiz zaman pekte performans isteyen bir bilgisayara gerek yoktur. Yani aklınıza bilgisayarım GTA Kurtlar Vadisi indir oyununu kaldırır mı sorusunu getirmenize gerek yoktur.

Oyunun son zamanlarda GTA Kurtlar Vadisi indir şeklinde geliştirilmiş modlarını çıkartanlar olsa da bizim sürüm ilk GTA sürümüdür. GTA Kurtlar Vadisi sistem gereksinimleri de şu şekildedir:

  • 256 mb RAM.
  • Ekran kartı ya da anakart ile oynanabilir.
  • 1.5 gb kadar diskinizde boş alan olması gerekmektedir.

Bu şartları sağlamanız durumunda GTA oyununun Kurtlar Vadisi versiyonunu oynayabilirsiniz. Şu anda günümüzde çoğu bilgisayar bu sistem gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilir durumdadır. Oyun hakkında hileleri unuttuysanız ve hatırlamak istiyorsanız Birdenindir blog sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri basit olan bu oyunu internet sitemiz üzerinden GTA Kurtlar Vadisi indir şeklinde bir arama yaparak indirebilirsiniz.

GTA Kurtlar Vadisi İndir YAPILAN YORUMLAR