CDBurnerXP CDBurnerXP (Windows) 4.5.7.6623 Ücretsiz
CDBurnerXP CD yazma, DVD yazma, Blu-Ray yazma, müzik CD'si oluşturma, iSO oluşturma ve iSO yazdırma konularında yardımcı olan ücretsiz bir CD yazma programıdır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Ses ve Video CD - DVD Araçları

Üretici:Stefan Haglund Sürüm:4.5.7.6623 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:5,546 İndirilme:121 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
6,11 MB

CD, DVD veya Blu-Ray yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz başarılı yazılımlar arasında yer alan CDBurnerXP ücretsiz olmasına rağmen oldukça zengin özelliklere sahip bir programdır.Bu programı kullanarak standart veri diskleri yaratarak bilgisayarınızdaki dosyaları CD/DVD veya Blu-Ray disklerinize yedekleyebilirsiniz.Ayrıca program ile önyüklenebilir  diskler de yazdırabniliyorsunuz. CDBurnerXP bilgisayarınızda depoladığınız MP3, WAV, OGG, FLAC, WMA, APE, MP3, WV ve ALAC formatındaki ses dosyalarınızı kullanarak müzik CD'leri oluşturmanızı mümkün kılmakta.

CDBurnerXP ile iSO formatında kalıp dosyaları hazırlayabilmektesiniz. Kendiniz oluşturduğunuz bu iSO kalıp dosyalarını veya farklı iSO dosyalarını yine CDBurnerXP kullanarak CD/DVD veya Blu-Ray disklerinize yazdırabilirsiniz. CDBurnerXP ayrıca .bin ve .nrg formatındaki kalıp dosyalarını destekliyor ve bu kalıpları iSO formatına dönüştürebiliyor.


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir