Zula

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Türkiye’nin ilk MMOFPS aksiyon ve savaş oyunu olan Zula çok sayıda özgün karakterler ve harita seçenekleri ile karşınızda. Yüksek aksiyona sahip ONLİNE FPS oyunu ZULA sizleri bekliyor.

En çok oynanan oyunlar arasında yer alan ve Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula yapımcıları tarafından sürekli yenilikler eklenerek güncelleştiriliyor.. Bu kadar çok tutulmasının en büyük sebebi, tamamen Türk yapımı olması ve oyundaki haritaların tamamen ülkemizdeki şehirlerde geçmesidir.

Zula’da iki farklı takım bulunuyor. Bu takımlar Zula ve Gladyo’dur. Zula takımı askerler ve istihbaratçılardan oluşurken Gladyo takımı kanun kaçaklarından oluşuyor. Zula’da Üsküdar’ın sokaklarında çatışmaya girebiliyorsunuz veya metroya sabotaj düzenlemek isteyen teröristleri etkisiz hale getirmek için mücadele edebiliyorsunuz.

Zula oyunu Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada da kendisini göstermeye başladı. Ülkemizin farklı şehirlerinin haritaları bu oyunda sizleri bekliyor. Zula oyunculara daha iyi oynama imkanı sunmak için her gün yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor. Sizde gururumuz haline gelen bu oyunu hemen oynamak istiyorsanız, ücretsiz olarak indirip kurmanız yeter.

Şimdiden iyi eğlenceler..

Zula YAPILAN YORUMLAR