Counter-Strike: Global Offensive

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

CS:GO, Valve tarafından yapılmış dünyanın en köklü oyunlarından olan Counter Strike’ın online ve gelişmiş grafiklere sahip oyunudur

Steam İndir

Oyunu online oynayabilmek için bilgisayarınızda steam yüklü olmalıdır. Yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive Valve tarafından geliştirilen ve Counter Strike dünyasının sadece bilgisayarlarda değil oyun konsollarında da oynanmasını sağlayan bu versiyonunu online olarak oynayabiliyoruz.

Muhtemelen hepimiz, gerek internet kafede gerek evimizdeki bilgisayarlarımızda saatlerimizi harcadığımız Counter Strike serisinin 1.5 ve 1.6 versiyonunu biliyoruz. Bir önceki CS Source sürümü her ne kadar grafik ve gerçeklik açısından iyi olsa da online deneyimi konusunda hala yetersiz kalıyordu. Durum böyle olunca Valve CS Source oyununun gerçekliği ile online dünyayı kusursuz birleştirerek efsaneler arasına adını yazdıracak bir oyuna imza attı.

Oyunu açtığımızda bizi, yüzümüze küçük bir tebessüm getirecek klasik CS 1.6 menüsü gibi bir menü karşılıyor. Hızlı Maç bölümünden hemen oyuna başlayabiliyoruz. Bu sürümde bizi 3 mod bekliyor. Bunlardan 2’si bildiğimiz rehin kurtarma ve bomba çözme. Fakat bu oyunda yeni olan Arsenal modu ise daha çok profesyonel oyunculara hitap ediyor. Rakibi vurdukça silahımızın seviyesi alt silahlara kadar düşüyor. Buda oyuna biraz daha heyecan ve aksiyon katıyor. Acemi oyuncular burada biraz sıkıntı yaşayabilir.

Grafikler ise epey gerçekçi durumda. Kapıların parçalanması, ölen oyuncuların uzuvlarının sarkması ve suda yüzmeleri, etraftaki eşyaların darbelere göre devrilmesi ve uçması gibi bir çok gerçeklik mevcut.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Windows 10 / 8,8.1 / 7 / Vista / XP
  • Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750 işlemci veya daha iyisi
  • 2GB Ram
  • 15GB boş alan
  • 256 MB video belleği veya daha iyisi
  • DirectX 9.0c
Counter-Strike: Global Offensive BENZER İÇERİKLER
Counter-Strike: Global Offensive YAPILAN YORUMLAR