VirtualBox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

VirtualBox, sanal bir işletim sistemi oluşturmanızı sağlayan programdır.

VirtualBox, bilgisayarınızın işletim sistemini bozmadan sanal bir işletim sistemini oluşturmanıza yarayan bir programdır. Mesela işiniz gereği bilgisayarınızda birden fazla iş yapmak durumundasınız. O zaman VirtualBox aracılığı ile yeni bir işletim sistemi kurup,işlerinizi bölerek daha kolaylıkla halledebilirsiniz. Veya Windows işletim sistemi kullanıyorsunuz ancak Linux işletimini merak ediyor,incelemek istiyorsunuz. Normal şartlarda multi sistem kurarak kendi sisteminize zarar vermeden bu işi yapabilirsiniz ama bu sizi uğraştırır ve oldukça zamanınızı alır. Böyle bir şey yapmak istiyorsanız gelin VirtualBox indirin, hem zamandan tasarruf edin hemde kolaylıkla meraklarınızı giderin.

VirtualBox ücretsiz olmakla beraber sizlere Türkçe dil desteği sunmaktadır.Ayrıca sanal işletim sistemi oluşturduğunuzda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanız durumunda kendi sisteminize zarar vermiş olmamaktasınız.Ayrıca yeni oluşturduğunuz sanal işletim sisteminin ram,işlemci gibi ayarlarını da yapmak sizin elinizde. 

Kısacası farklı işletim sistemlerini merak ediyor veya farklı işletim sistemlerine ihtiyacınız oluyor ise bu program tam size göre. 

VirtualBox BENZER İÇERİKLER
VirtualBox YAPILAN YORUMLAR