Trillian Trillian (IOS) Ücretsiz
Trillian Windows, Mac, Web ve Mobil platformlarıyla uyumlu çalışan benzersiz bir seçenek.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:479 İndirilme:18 Dil:

Hakkında Bilgi:

  • Trillian düzgünce hepsi arasında senkronize sohbetler tutarken telefonlar, tabletler ve masaüstü çalışan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.Biz konuşma kolayca değil telefonunuzda kısa mesaj olarak sıkışıp sizin cihazların, tüm arasında paylaşılan gerektiğini düşünüyorum.
  • Sizin eşsiz Trillian adınız ücretsiz sınırsız mesaj göndermek için kullanılabilir . Trillian sürekli müşteri özelliği bağlı tüm aygıtları arasında anında sohbetler sunar.
  • Trillian hızlı ve güvenilir ileti teslimi ve güzel, kolay kullanımlı arayüzü üzerinde güçlü bir vurgu.Trillian sunucuları ile tüm iletişimi sohbetler okuyamaz üçüncü taraflara sağlamak için TLS kullanır.
  • Trillian 6 sürümü Windows 10'a kusursuz uyum sağlaması için yeniden dizayn edildi. Trillian 6'da karşımıza çıkan en önemli yenilik kullanıcı sayıları hem ülkemizde hem de tüm dünyada her geçen gün artan sosyal ağları desteklemesi.  
  • Popüler mesajlaşma programlarının tüm özelliklerine destek sağlayan Trillian ile sohbet programlarınızı ayrı ayrı kurmadan oturum açabilir, ister yazılı ister sesli isterseniz de görüntülü bir şekilde görüşme imkanına sahip olabilirsiniz. 

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir