Tiktok İndir

Tiktok İndir – IOS İçin 2022

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Tiktok indir, video çekme uygulaması Tiktok güncel versiyon indir. Bizde bilinen adı ile Tiktok veya Çin medyasında Douyin ismi ile bilinen video çekme uygulaması. İlk başta musical.ly uygulamasına benzeyen bir uygulama şeklinde düşünüldü. Fakat en son çıkan video çekme uygulamaları musical.ly, Vine, Scorp gibi uygulamalardan çok daha ünlü olmuş durumda.

Özellikle son zamanlarda popülaritesi artmış olan Tiktok uygulaması genç kesimin en çok kullandığı mobil uygulamalardan bir tanesi olmuş durumda. 2020 yılının ilk çeyreğinde bile 300+ milyon indirmesi bulunan uygulama toplamda 2 milyardan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş.

Uygulama içerisinde trende uygun videolar çekebiliyor, canlı yayın yapabiliyor veya sadece izleyici olarak katılabilirsiniz. 

Tiktok İndir
Tiktok İndir

Tiktok Nasıl İndirebilirim

Tiktok indir, uygulamasını internet sitemiz üzerinden yukarıda bulunan yeşil butona tıklayarak IOS cihazınız için indirebilirsiniz. Güncel video fikirleri ve çeşitli trendler de çok yakında internet sitemizin blog kısmında paylaşılacaktır.

Sitemiz üzerinden Tiktok indir butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilir ve kolay bir şekilde video çekmeye başlayabilirsiniz. 

Uygulamanın reklamı “Yeni sesinizi herkes duysun; reklam yapmayın, Tiktok yapın.” şeklindeydi.

Peki siz daha önce en az 1 kere Tiktok uygulamasını indirdiniz mi? Lütfen bunu bizimle yorumlarda belirt.

Tiktok İndir
Tiktok İndir

Tiktok

Tiktok indir, ve güncel trend videolarını çekerek veya canlı yayın izleyerek serüvene katıl! Tiktok günümüzün en meşhur sosyal medya uygulaması olmuş durumda.

Tiktok yurt dışında sadece Tiktok olarak değil Douyin olarakta bilinmektedir.

Ülkemizde Tiktok’un kötüye kullanımı ile ilgili soruşturmalar başlatılsa da henüz bir yasaklama gelmiş durumda değil. Türk gençlerinin büyük ilgisini çeken sosyal medya uygulaması Tiktok sizce kapatılır mı?

Özellikle bazı ülkelerde ( Örneğin: Amerika ) Tiktok kullanımının engellenmesi sosyal medyada büyük bir yankı uyandırdı. Fakat Amerika hükümetinin uygulamayı kaldırmasının asıl sebebi uygulamanın bir Çin uygulaması olmasıydı. Sizce Amerika’da buna benzer uygulamalar çıkararak video çekme ve canlı yayın açma tarzında bir sosyal medya uygulaması oluşturur mu? Zaten Facebook ve Instagram gibi sosyal medya araçlarının sahiplerinin Amerikada yaşadığını düşünürsek Amerika bu işleri sadece kendisinin yapmasını istiyor.

Tiktok İndir – IOS İçin 2022 BENZER İÇERİKLER
Tiktok İndir – IOS İçin 2022 YAPILAN YORUMLAR