Standoff 2 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Standoff 2 indir, mobil cihazlarda oynanan FPS oyunları arasında yer almaktadır. Eğer bilgisayar oyunları arasından Counter Strike tarzı oyunları beğeniyorsanız mobilde bu heyecanı hemen yaşayın!

Standoff 2 indir oyunu mobil cihazlarda çıkarılan en iyi FPS oyunları arasında yer almaktadır. FPS oyunları ile aranız iyiyse bu oyunu internet sitemiz üzerinden kolay bir şekilde indirmeniz mümkün! Ücretsiz bir şekilde oyunu indirmek ve kurmak için sitemizde yer alan indirme butonunu kullanın. Standoff 2 oyunu hem Android hem de IOS cihazlar için oynanabilen bir oyundur. Ayrıca bilgisayarınız üzerinde emülator kullanımı ile oyunu oynamanız mümkündür.

Standoff 2 İndir FPS Oyunu

Standoff 2 indir, bilgisayarlarda çok oynanan Counter Strike oyununu mobilde de sürdürmek istiyorsanız tavsiye edilen yapımların başında geliyor.

Teröristlerle terörle mücadele ekibini karşı karşıya getiren aksiyon yüklü FPS oyununda bıçak, el bombası dışında kullanabildiğiniz üç silah var. Orta ölçekli iki haritada kapışıyorsunuz.Bazen bombayı etkisiz hale getirmek için, bazen bayrağı kapmak için, bazen de hayatta kalma üzerine ölüm karşılaşmalarına çıkıyorsunuz.

Sesli sohbet özelliği sayesinde takım arkadaşlarınızla koordineli olarak ilerleyebildiğiniz oyunda karakterinizin kontrolünü sol analog ile sağlıyorsunuz. Ateş etme, zıplama gibi aksiyonları da sağdaki butonlarla gerçekleştiriyorsunuz. Üstte de geçen süreyi ve istatistikleri görüyorsunuz.

Standoff 2 İndir YAPILAN YORUMLAR