Bridgefy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

İnternetiniz olmadan Bluetooth aracılığı ile iletişim kurmanızı sağlayan mobil uygulamadır.

Bridgefy, internet erişiminizin olmadığı zamanlar Bluetooth bağlantısını açarak, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim sağlayan bir çevrimdışı mesajlaşma uygulamasıdır. Müzik festivalleri, spor stadyumları, kırsal topluluklar, doğal afetler, yurtdışına seyahat ve çok daha fazlası için idealdir.

Bridgefy uygulamasının 4 modu mevcuttur:

1. Kişisel Mod

Bluetooth bağlantınızı açtıktan sonra 100 metrelik alan içerisindeki arkadaşlarınız ile özel bir şekilde sohbet etmenize yarayan moddur.

2. Ağ Modu

100 metrelik alanda bulunan diğer Bridgefy kullanıcıları ile bağlantı sağlayarak daha uzak menzildeki yakınlarınız ile görüşmenizi sağlayabilen moddur. Yakınınızdaki her Bridgefy kullanıcısını köprü olarak kullanabilir ve uzaklardaki yakınlarınız ile gizlilik ve güvenlik üst seviyede bir şekilde iletişiminize devam edeblilirsiniz. Köprü olarak kullanılan kullanıcılar mesajlarınızın içeriğini görüntüleyememektedir.

3. Yayın Modu

Kişi listenizde olmayan Bridgefy kullanıcıları dahil etrafınızda bulunan tüm uygulama kullanıcılarına mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz.

4. Çevrimiçi Modu

İnternet bağlantınız mevcut olduğu durumlarda dünyanın her bir ucundaki arkadaşınız ile rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

office yazılım lisansları

Bridgefy YAPILAN YORUMLAR