Happn İndir

Happn İndir (IOS için)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Happn indir, mobil cihazlarınızda indirip arkadaşlık kurabileceğiniz bir uygulamadır. Happn uygulaması tinder vs. uygulamalara benzemektedir. Uygulamanın diğer arkadaşlık uygulamalarından farkı yurt dışı için daha fazla bağlantı olmasıdır diyebiliriz.

Uygulama daha önce karşılaştığınız veya yolunuzun kesiştiği kişilerde happn uygulaması mevcut ise eşleşmenizi sağlıyor. Happn indir ve gittiğin partide karşılaştığın kişide de happn uygulaması var ise eşleş!

Veya örneğin havaalanında ya da otogardasınız, orada uygulamayı açtığınızda otogarda bulunup telefonunda happn uygulaması olan kişiler ile eşleşebilirsiniz. Eşleştikten sonra karşı tarafta sizinle konuşmayı talep ederse uygulamadan sohbet etmeye başlayabilirsiniz. 

Uygulamada aynı zamanda eşleştiğiniz kişi ile kaç defa yolunuzun kesiştiğini ve varsa ortak arkadaşınız olup olmadığını da gösteriyor. 

İletişimin son dönemlerde oldukça azaldığını varsayar isek telefondan da başlasa bir iletişim başlatabilir ve ilerleyebilirsiniz!

Happn İndir-1
Happn İndir

Happn Arkadaşlık Uygulaması

Happn indir uygulaması 95 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılmakta ve özellikle Türkiye’de gençlerin yoğun ilgisini çekmiş durumda. Tinderden sonra bu tarz uygulamalar artmıştı. Happn uygulaması özellikle Türkiye sınırındaki avrupa ülkeleri ve Türkiye’de yoğun ilgi görmekte!

Uygulamayı indirip kurulum yapıldıktan sonra profilinizi oluşturuyorsunuz ve karşı tarafın ilgisini çekmek için güzel profil fotoğrafları ayarlıyorsunuz. Beğendiğiniz, iletişime geçmek ve konuşmak istediğiniz kişilere beğeni gönderiyorsunuz. Karşı tarafta size beğeni gönderir isteğinizi kabul ederse konuşmaya başlıyorsunuz. Uygulamada daha fazla kişiyle eşleşmek istiyorsanız gezintiye çıkın ve yolunuz daha fazla Happn kullanıcı ile kesişsin.

Profil fotoğraflarınız ve profilinizde bulunan diğer fotoğrafları olabildiğince güzel fotoğraflarınızdan seçerseniz karşının size beğeni atma olasılığı artacaktır. Size yeni ilişkilerinizde bol şanslar diliyoruz.

Hemen internet sitemiz üzerinden Happn indir butonuna tıklayarak happn indirebilir ve yeni arkadaşlıklar – ilişkiler kurabilirsiniz.

Happn İndir-4
Happn İndir

Happn Tüm Cihazlar

Happn indir, uygulamasının bütün mobil cihazlar için uyumu internet sitemizde eklidir.

Happn uygulamasını Android cihazınız için indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Happn Anahtar Kelimeler

Happn indir, happn uygulaması indir, happn arkadaşlık uygulaması indir, happn ilişki, happn tarzı uygulama, happn indir android, happn indir ios, happn indir apple, happn indir windows, happn full indir, happn beğeni hilesi, happn beğeni kredisi al, happn kredi arttırma, tinder tarzı uygulama, tinder

Happn İndir (IOS için) YAPILAN YORUMLAR

  • Happn İndir ( Android için ) | Birden indir
    3 yıl önce

    […] uygulamasını IOS cihazınız için indirmek istiyorsanız buraya […]