Google Fotoğraflar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Google Fotoğraflar, Google’ın hizmete sunduğu yeni ve gelişmiş bir fotoğraf galerisidir.

Hakkında Bilgi:

İstediğiniz kadar fotoğrafı ve videoyu Yüksek Kalitede ücretsiz olarak yedekleyebilirsiniz. Bu fotoğraf ve videolara istediğiniz cihazdan erişebilirsiniz. Telefonunuzda bir daha yer sorunu olmayacaktır. Güvenli bir şekilde  yedeklenen fotoğraflar cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.

Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulmuş filmler, kolajlar, animasyonlar, panoramalar vb. alın. İsterseniz bunları kolayca kendiniz oluşturabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için düzenleme araçlarını kullanın. Işık, kontrast, renk ve vinyet ayarlaması yapın veya fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlamak için 14 yenilikçi fotoğraf filtresi arasından birini seçin.Uygulamadan ayrılmanıza gerek kalmadan istediğiniz kişi, e-posta veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

 Güvendiğiniz bir kişinin, bulunduğu fotoğraflar gibi bazı fotoğraflara erişmesine izin verin.Geçen yıl bugün çektiğiniz fotoğraflardan oluşturulmuş kolajlar alın. #tbt’ler için mükemmel bir özelliktir. Chromecast desteğiyle fotoğraf ve videolarınızı TV’nizde görüntüleyebilirsiniz.

Google Fotoğraflar YAPILAN YORUMLAR