Yapı Kredi Mobil

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Yapı Kredi Bankası kullanıcılarının mobil cihazlarıyla internet sitesine ulaşabilecekleri bir uygulamadır.

Yapı Kredi Mobil uygulaması sayesinde işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil uygulaması ile istediğiniz yerde işlemlerinizi yapabilirsiniz.Yapı Kredi Mobil uygulaması hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet vermeye başladı.Gözlerinizi sisteme tanıtarak Yapı Kredi Mobil’e göz taraması ile giriş yapabilirsiniz. 

Yapı Kredi Mobil ile bireysel ve kurumsal vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartlarınızı ana sayfada kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca bireysel kullanıcı olarak, QR kod ile hızlıca paranızı çekebilirsiniz.Birden fazla şirketin finansal işlemlerini yönetiyorsanız; grup şirketleri arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Ayrıca, artık şirketinizin acil nakit ihtiyaçları için de Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz. Aylık ödeme planı ile ödemelerinizi kolayca takip edebilir ve “Onay Merkezi” menüsünden onay işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden şifre alabilirsiniz.Kurumsal kullanıcı olarak firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz

Yapı Kredi Mobil YAPILAN YORUMLAR