Kurban Rehberi Kurban Rehberi (IOS) 3.0.4 Ücretsiz
Detay
Galeri
Kurban Rehberi, kurban hakkında merak edilenlerin olduğu uygulamadır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Çeşitli Araçlar

Diğer Seçenekler Üretici:Diyanet İşleri Başkanlığı Sürüm:3.0.4 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:455 İndirilme:16 Dil:Türkçeİngilizce
IOS için indir
IOS

Kurban Rehberi, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın tüm Müslümanları kurban konusunda bilgilendirmek için hazırladığı bir uygulamadır. “Hangi hayvanlar kurban edilir?”, “Kurban niçin kesilir?”, “Teşrik tekbirleri ne zaman, nasıl getirilir?”, “Kurban eti kimlere, nasıl dağıtılır” vb. sorulara cevap bulabileceğiniz uygulamayı hem akıllı telefon hem de tabletinizde kullanabilirsiniz.Kurbanın önemi, çeşitleri, kesim şekil ve kesim yerleri, dağıtımı, kurban edilebilen hayvanlar gibi aklınıza gelen birçok sorunun cevabı bu uygulamada.

 Ayrıca kurban satılan yerleri öğrenebilir ve kurban bağışında bulunabilirsinizAnimasyonlu arka plan görseli ile süslenmiş ana menü ile bizleri karşılayan uygulama sade tasarlanmıştır ve menülerde kaybolmadan aradığınız bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Hem kurban kesenlere hem de kesenlere yönelik hazırlanmış uygulamada kurban ile ilgili makaleler de paylaşılıyor.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir