Flappy Royale Flappy Royale (IOS) Geliştirilme / Arge
Detay
Video
Meşhur Flappybird oyununun battle royale versiyonu ile 99 kişiye karşı mücadele edeceksin.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Oyunlar Beceri

Diğer Seçenekler Üretici:Orta Therox Em Lazer-Walker with Zach Gage Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Geliştirilme / Arge Görüntülenme:305 İndirilme:2 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
Test sürümüne sahip ol

Flappy Bird oyunu ilk yayıldığı zaman dünyanın en zor oyunu olarak lanse edilmişti ve çok kısa süre içerisinde popülerlik kazanmıştı. Popülerliği ne kadar artsada bir anda ortadan kalkan Flappy Bird oyunu hala oyun sektörüne ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Şimdi de battle royale versiyonu olarak son güncellemesi görünmektedir.

Flappy Royale oyunu 100 oyuncu ile başlamaktadır. Tüm yarışmacılar anda anda mücadele etmektedir. Klasik uçan kuş ve küçük aralıkları sorunsuz bir şekilde geçerek sona kalan yarışmacının oyunu kazanacağı bir battle royale oyunudur.

Flappy Bird oyununda olduğu gibi ekrana tıklayarak kuşun yükselmesini ayarlamak gerekmektedir. Bu zorlu oyunda hayatta kalmak bir hayli zorlu bir durum. Flappy Royale oyununun şu an için açık beta sürümü aktif durumdadır. Web tarayıcı, android ve ios platformları ile ilgili test sürümüne erişim sağlayabilirsiniz.


                                                       

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir