n11.com n11.com (IOS) 5.24 Ücretsiz
n11.com uygulaması ile birçok markanın yüzlerce ürününe ulaşabilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Uygulamalar Alışveriş

Diğer Seçenekler Üretici:n11 Sürüm:5.24 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:2,197 İndirilme:17 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça
IOS için indir
IOS

Uygulama Hakkında Bilgi:

n11.com, birçok ürün çeşidi ve fiyat bazında arama yaparak aradığınız özelliklere en uygun ürünleri karşınıza çıkarmaktadır. Uygulama hem telefon hem de tabletlerde kullanılabiliyor.

Alışverişin uğurlu adresi sloganı ile hizmet veren n11.com binlerce mağazanın yüzlerce ürününü cebinizden inceleme ve anında satın alma olanağı sunuyor.Filtreleme özelliğini kullanarak tercih ettiğiniz markaların ürünlerinin listelenmesini sağlayabiliyorsunuz. Moda, Elektronik, Ev ve Yaşama, Spor, Oyun, Otomativ ve daha birçok kategoride en çok satılan ürünleri, o gün indirimde olan ürünleri, ünlü markaların indirimleri ürünleri ayrı ayrı görebiliyorsunuz.

Alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanızı sağlayan Ödeme Koruma Sistemini sahip olan uygulamanın ilginç bir özelliği ise “Sallamatik”. Cihazınızı sallayarak puanlar biriktirebiliyor ve bu puanları kullanarak ürünleri indirimli olarak satın alabiliyorsunuz.

Puanlar cihazınızı sallama hızınıza göre belirleniyor ve gün içerisinde sadece 1 kez kullanma hakkınız var. Bunun dışında uygulama içerisinde gezinerek indirim kazanabiliyorsunuz .n11.com, alışverişi seven kişilerin yüklemesi gerektiğini düşündüğüm geniş kapsamlı bir mobil uygulamadır.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir