Getir İndir Getir İndir (IOS) 1.0.1 Ücretsiz
Getir uygulaması üzerinden ücretsiz üyelik oluşturarak Apple cihazlarınızdan günlük market alışverişi ihtiyacınızı evinizden tamamlayabilirsiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Uygulamalar Alışveriş

Diğer Seçenekler Üretici:Getir INC. Sürüm:1.0.1 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:992 İndirilme:7 Dil:Türkçe
Ücretsiz İndir

Getir, 2015 yılında yayın hayatına başlamış son zamanlarda ise iyice popüler olmuş bir online market uygulamasıdır. iPhone ve iPad gibi cihazlarınızı kullanarak evinizdeyken temel ihtiyaçlarınızı Getir uygulaması üzerinden evinize sipariş edebilirsiniz. Uygulamayı indirip üyelik açmak ücretsiz fakat satın alımı tamamladığınızda toplam tutarınıza ek olarak Getir'in getirme bedeli bulunmaktadır. Bu tutar şu an için 4.90 TL'dir. 

Uygulama oldukça basit ve kullanışlıdır. Uygulama üzerinde kuryeler daha önce sipariş veren alıcılar tarafından her işlem sonu oylanmaktadır. Bu da aslında uygulama üzerinde iyi bir hizmete teşvik için birebir bir durumdur. Ödemelerinizi hem nakit hem de kredi kartınız ile son derece güvenilir ve sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Getir, 7/24 çalışan bir sisteme sahip olduğundan alışverişlerinizi günün her saati yapabilirsiniz. Günümüzde teknoloji sayesinde her işimiz kolaylaşmış durumda, sağ üst kısımda ücretsiz indir kısmına tıklayarak IOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza uygulamayı indirip, alışverişe başlayabilirsiniz!

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir