Standoff Multiplayer | Birden indir
Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Standoff Multiplayer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Standoff : Multiplayer online olarak nişan alma yeteneklerinizi sunma imkanı veren bir savaş oyunudur.

Hakkında Bilgi:

Akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Standoff : Multiplayer’da takım tabanlı savaşlara katılmaktayız. Oyunun içerisinde iki farklı oyun modu yer alıyor.

Takım tabanlı Deathmatch modunda bir takım seçerek karşı takımla savaşıyorsunuz ve diğer takımın bütün oyuncularını yok etmeye çalışıyorsunuz. Capture the Flag modunda amacımız karşı takımın karargahına sızarak karargahtaki bayrağı çalmak ve kendi karargahımıza taşımak. Bu modda rakip takım da bizim karargahımızdaki bayrağı kaçırmaya çalıştığı için bir yandan da üssümüzü savunmamız gerekiyor.

Oyunda tabancaların yanında makinalı tüfekler ve uzun menzilli keskin nişancı tüfekleri gibi silahlar kullanabilmeniz mümkün.Güzel bir grafik kalitesine sahip olan Standoff : Multiplayer rütbe sistemine yer vermekte. Oyunda maçları kazandıkça rütbe alıyorsunuz ve daha gelişmiş silahları kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

kütahya mutlu son

Standoff Multiplayer YAPILAN YORUMLAR
Oba escort Ankara mutlu son Antalya mutlu son
Tekirdağ masaj Adana masaj Mersin masaj Bursa masaj Muğla masaj Balıkesir masaj Kocaeli masaj İstanbul masaj Ankara masaj Antalya masaj İzmir masaj Denizli masaj Çanakkale masaj Sakarya masaj Manisa masaj