VPN unlimited

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

VPN Unlimited kullanıcılara engelli sitelere giriş yapma veya internette anonim gezinti yapabilme imkanı tanıyan bir programdır.

Ülkemizde sık yaşanan internet engellerini aşma veya  yasaklı sitelere giriş yapma amacıyla kullanabileceğiniz VPN Unlimited sayesinde internet trafiğiniz yurt dışında başka bir bilgisayara yönlendirilmektedir. Böylece internete farklı bir coğrafi konumdan bağlanıyormuşsunuz gibi internette özgürçe dolaşabilirsiniz.

VPN Unlimited kullanıcılara kişisel bilgi güvenliklerini sağlama imkanı veriyor. Uygulama gerçek IP adresiniz üzerinden yaptığınız veri alışverişini farklı  bilgisayara yönlendirdiği için gerçek IP adresininz internet siteleri tarafından takip edilemiyor. Böylece kimlik hırsızlığından korunarak anonim gezinti yapabiliyoruz.

VPN Unlimited kolayca kullanılabilmekte. Programı kullanmak için ilk aşamada bir hesap yarattıktan sonra sihirbaz tabanlı arayüz size adım adım eşlik ediyor. Program uygun VPN ayarlarını tek bir tıklamayla yapabiliyor ve size sadece internete bağlanacağınız farklı coğrafi konumdaki sunucuyu seçmek kalıyor.Kolay kullanım yönüyle Hotspot Shield VPN ve Zenmate alternatifi olarak kullanılabilecek programlar arasında yer alıyo

VPN unlimited YAPILAN YORUMLAR