SurfEasy VPN

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

SurfEasy, WiFi hotspot koruması, engelli web sitelerine ve içeriklere erişme, hacker’lara karşı güvenlik, anonim olarak webde gezinme imkanı sunuyor.

Hakkında Bilgi:

  • SurfEasy VPN, Windows PC kullanıcılarına önerilen ücretsiz VPN programlarının başında geliyor. Engelli, yasaklanan sitelere sitelere giriş için ve hacker’lara karşı güvenliği sağlamak, herkese açık WiFi noktalarında koruma sağlamak, webde anonim olarak gezmek için gerekli olan VPN programıdır.
  • 5 cihaza kadar sınırsız kullanımı olması, birçok bölgeye erişim, kayıt tutmama, etkileyici müşteri desteği gibi harika özellikleri bulunan SurfEasy VPN programı, birçok platformları (Windows, Mac, iOS, Android) destekliyor. 
  • Opera VPN kullanıcıysanız sınırsız veri kullanım hakkına sahipsiniz. Diğer VPN programları gibi internet trafiğinizi şifreleyerek gizliliğinizi koruyor. İnternette hem güvenle geziniyor, hem de erişime kapatılan sitelere giriş yapabiliyor.
  • Türkiye’de  hizmet vermeyen servisleri kullanabiliyor, YouTube gibi bilinçli olarak yavaşlatılan video izleme sitelerinde internet bağlantınızın izin verdiği son hızda geziniyorsunuz.
SurfEasy VPN YAPILAN YORUMLAR