Maxthon

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü sayesinde kısa zaman içerisinde hayran kitlesini arttırmayı başaran web tarayıcısıdır

Sıra tarayıcı yüksek hızda web deneyimini ve genel olarak iyi performansı kullanıcılara sunmakta. Kullanıcıların dolaşımını daha kolay hale getirmek için program içinde  birçok kullanışlı araç yer almaktadır.

Örneğin yanlışlıkla kapatmış olduğunuz pencereyi geri getirmek için geri al butonu ve aynı anda 8 farklı arama motoru üzerinde arama yapmanıza olanak sağlayan arama araç çubuğu içerisinde yer almaktadır. Bunların dışında yeni veya özel pencere açma ve yeni oturum açma seçeneklerine tarayıcı üzerinde yer verilmiştir.

ekran görüntülerini .png, .bmp ve .jpg uzantılı resim formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlıyor.

Kaynak tarama özelliğine sahip olan web tarayıcısı daha önce ziyaret etmiş olduğunuz sayfalar üzerinde yer alan video, resim ve ses dosyalarını algılayabilir ve bu içerikleri kolayca bilgisayarınıza indirmenize yardımcı olur.Çeviri butonu yardımıyla istediğiniz bir kelimenin, cümlenin, paragrafın çevirisini çeviri servisleri yardımıyla  yapabilirsiniz.

Klavyenizden F10 tuşuna basarak, kullanmakta olduğunuz ekranı iki parçaya bölebileceğiniz ve o an görüntülemekte olduğunuz web sayfaları üzerinde çok daha rahat bir şekilde çalışmanızı sağlayan Maxthon Cloud Browser’ın bu özelliği sayesinde yeni sekme derdinden ve sekmeler arasında kopyala yapıştır işlemleri yapmaktan kurtulabilirsiniz.

Konu güvenlik olduğu zaman Maxthon Browser, sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde rakiplerine göre bir adım öndedir. Tarayıcı içerisinde yer alan Ad Hunter özelliği sayesinde web siteleri üzerinde yer alan istenmeyen reklamları engellenmektedir.

Farklı kaynaklar üzerinde yayınlanan haber akışlarını kolaylıkla takip edebilir ve indirme yöneticisi yardımıyla istediğiniz tüm dosyaları hızlıca sabit diskiniz üzerine kaydedebilirsiniz

Maxthon YAPILAN YORUMLAR