PanicButton İndir PanicButton İndir (Windows) Ücretsiz
PanicButton, Chrome tarayıcı kullanıcılarının açık olan tüm sekmeleri tek bir tuş ile aynı anda direkt kapatarak istedikleri an tekrar geri açmasını sağlayan bir eklentidir.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Ses ve Video Yardımcı Araçlar

Üretici:Hidemyass Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,103 İndirilme:5 Dil:TürkçeİngilizceAlmancaÇinceRusça İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
Ücretsiz Yükle

PanicButton, Google Chrome kullanıcılarının çok seveceği bir eklentidir. Eklenti, Chrome Web Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Basit ve kullanışlı bir eklenti olan PanicButton ile, Chrome üzerine gezinirken tüm sekmelerinizi tek bir tuşla anında kapatabilirsiniz. Aynı zamanda kapatmış olduğunuz bu sekmelerin tümünü yine tek tuşla geriye alabilir ve gezinmeye devam edebilirsiniz. 

Eklentiyi yüklemenizin ardından, F4 butonu ile panik moduna geçerek tüm sekmeleri anında kapatabilirsiniz. Yine aynı şekilde F4 tuşuna basarak kapatmış olduğunuz sekmeleri geriye alabilirsiniz. PanicButton eklentisi, küçük ve kullanışlı bir eklentidir. Bilgisayarınızın yada Chrome tarayıcınızın performansını düşürmez, güvenilir şekilde kullanabilirsiniz. 

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir