Netflix 1080p

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Netflix içeriklerini chrome tarayıcısında yüksek kalite izlemenizi sağlayabilecek tarayıcı eklentisidir.

Netflix üyeliğine sahip bir çok kullanıcının bildiği üzere chrome tarayıcısında içerikler 720p olarak düşük kalitede izlenmektedir. Yüsek kalitede izleyebilmek için sahip olduğunuz cihazın bir takım özelliklere sahip olması gerekmektedir. Örnek veriyorum işlemcinizin İntel olarak 7. nesil ve üstü olması gibi. Fakat biz yaşamış olduğunuz düşük kalite sorununu yeni bir bilgisayar alarak değil de iki saniye içerisinde kurabileceğiniz bir eklenti ile çözebileceğinizi iletmek istiyoruz. 
Sitemizde yer alan indir tuşuna tıkladıktan sonra aktarılan chrome webstore üzerinden tarayıcınıza eklentiyi yüklemeniz gerekmektedir. Eklentinin stabil çalışması için chrome tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz gerekmektedir. Bu işlemi ise şu adımlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz; Bilgisayarınızda Chrome’u açın, sağ üstte Diğer Diğer ve sonra Ayarlar’ı tıklayın, altta Gelişmiş’e tıklayın, “Gizlilik ve güvenlik”in altında “Tarama verilerini temizle” tıklayın ve son olarak verileri temizle dedikten sonra çerezleriniz silinmiş olacaktır.

Netflix içeriği esnasında, Ctrl-Shift-Alt-S tuşlarına basarak akış kalitesini değiştirin. Bit hızını 1080p için 4300 Kbps veya 5800 Kbps olarak ayarlama seçeneğini de görmelisiniz. Öyleyse işte burada, şimdi 1080p’de Netflix oynayabilirsin. Bazı videolar 1080p oynatmayı desteklemiyor, ancak videoların çoğu olduğu için endişelenmenize gerek yok.

Netflix 1080p YAPILAN YORUMLAR