Coollector Coollector (Windows) 4.13.6 Deneme
Detay
Galeri
Film koleksiyonlarını kolayca yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.
0 oy / 0 puan

Yazar :@murat

Ses ve Video Yardımcı Araçlar

Üretici:Coollector Sürüm:4.13.6 Lisans:Deneme Görüntülenme:199 İndirilme:3 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows Xp / 7 / 8 / 10
İndir

DVD koleksiyonunuzu kataloglayın. Video dosyalarınızı otomatik olarak tarayın. İzlediklerinizi değerlendirin. Zevkinize uygun kişiselleştirilmiş öneriler alın. Netflix'te televizyonlarda, tiyatrolarda ne izleyeceğinize kolayca karar verin. Aksi takdirde kaçıracağınız harika filmleri ve dizileri keşfedin.

Altın çağda yaşıyoruz, izleyebileceğinizden daha fazla harika şovlar mevcut. Neden daha iyi bir film izleyebilecekken, ortalama bir şov izleyerek zamanını boşa harcıyorsun? Bu uygulama zevklerinizi anlar ve en çok keyif alacağınız gösterileri önerir.

Bu eşsiz program, büyüyen bir film ve TV şovu veritabanına sahip bir Film Ansiklopedisine sahiptir. Kullanıcılar herhangi bir şov veya filmi kolayca arayabilir ve daha önce gördükleri filmleri derecelendirerek arama sonuçlarını kişiselleştirebilirler.

Genel olarak, Coollector, geniş veritabanı ve sağlayabileceği bir dizi bilgi ile film severlere tüm film ihtiyaçları için bir cennettir.


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir