Windows Movie Maker İndir-logo

Windows Movie Maker İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Windows Movie Maker İndir; fotoğraflarınızdan, video kliplerinizden ve müziklerinizden filmler oluşturmanıza yardımcı olacak en iyi uygulamadır. Görüntü filtresi, geçiş efektleri, pan-tilt zoom efektleri gibi daha gelişmiş özelliklere video birleştirme, arka plan müziği ve metin başlığı ekleme gibi temel işlevleri sağlar.

Video kliplerinize katılmanız, müzik ve metin başlıkları eklemeniz mi gerekiyor? Bir aile videosu, okulda bir proje sunum videosu mu veya ürününüzü açıklayan kısa bir video mu oluşturmanız gerekiyor? Windows Movie Maker İndir; ihtiyaçlarınız için en basit, verimli ve uygun fiyatlı film yapımcısı ve video düzenleme uygulamasıdır.

Hızlı ve basit, gelişmiş ve zorlu her türlü işleminizi video ediötü ile sağlayabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden Windows Movie Maker İndirmeniz durumunda PRO sürüm olarak indirilecek ve para ödemenize gerek kalmayacak. Gelişmiş özelliklere ihtiyacınız varsa, PRO uygulamasını birdenindir.com’dan indirerek erişebilirsiniz.

Artık windows 10’da Windows Movie Maker İndirilemiyor fakat sitemizden indirmeniz durumunda windows 10’da da çalışabilir halde indirilir.

Windows Movie Maker İndir-1
Windows Movie Maker İndir-1

Microsoft’tan ücretsiz sürüm indirmek yerine sitemizden pro sürüm indirmenin faydaları neler?

Windows Movie Maker İndir, Microsoft sayfasından indirmeniz durumunda ücretsiz versiyonu karşınıza çıkacaktır ve PRO versiyona geçiş yapmanız için ücret ödemeniz gerekecektir.

Ücretsiz sürümde kısa veya uzun filmler hazırlayabilir, slayt gösterileri yapabilir, videoya ekleme veya çıkarma yapabilir, arka plan müziği ekleyebilir ve videonuzu çıkarabilirsiniz.

Birdenindir.com üzerinden PRO versiyonu indirdiğinizde: 

Üstteki özelliklere ek olarak proje yönetimi yapabilir, yavaş ve hızlı hareket düzenlemesi yapabilir, fotoğraf kaplaması ekleyebilir, videoların çıktısını full HD formatında alabilir ve gelişmiş araç çubuklarını kullanabilirsiniz.

Windows Movie Maker İndir-4
Windows Movie Maker İndir

Windows Movie Maker Ana özellikler:

– Video kliplerden ve fotoğraflardan filmler yapın

– Kırpın, döndürün, video kliplere katılın

– Arka plan müziği ekleyin ve düzenleyin (yerleşik müzik parçalarıyla veya kullanıcı kitaplığından içe aktarın)

– En popüler medya formatlarını destekler: mp4, wmv, mkv, mov, avi, mpeg, mpg, mts, jpg, png, gif, mp3, m4a, wav. NOT: giriş video dosyaları, Windows 10 UWP tarafından desteklenen codec bileşenlerini içermelidir

– Metin başlıklarını, ifadeyi, hareketsiz PIP’yi, ses kliplerini video kliplere yerleştirin

– Metin içeren başlık slaytları ekleme

– Fotoğrafa metin başlıkları ekleyin

– Hareketsiz fotoğraf için hareketli kaydırma-yakınlaştırma

– Fotoğraf geliştirme filtreleri

– Fotoğraflar ve videolar için 30+ Geçiş efekti (solma, dalgalanma, çapraz yakınlaştırma, dalga, pikselleştirme, kare silme …)

– Metin yerleşimi için 30’dan fazla şık yazı tipi

– Ses klibi kırpma, solma ve solma efektlerine sahip müzik editörü

– Video klipler ve arka plan müziği için ses seviyesini ayarlayın

– HD video kalitesi

Windows Movie Maker Kurulumu

Windows Movie Maker İndirdikten sonra karşınıza gelen setup’a tıklayın. Basit aşamalar next next şekilde ilerledikten sonra kurmak istediğiniz dosya konumunu seçip kurulumu gerçekleştirin.

Windows Movie Maker İndir YAPILAN YORUMLAR