Lightworks

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Profesyonel bir video düzenleme uygulaması olan Lightworks ile birçok programın ücretli olarak yaptığı düzenlemeleri ücretsiz ve güvenli bir şekilde uygulayabilirsiniz.

LIGHTWORKS HAKKINDA BİLGİ :

  • Lightworks, profesyonel bir ölçekte video ve film dosyalarını düzenlemeye yardımcı olur . Lightworks birçok ünlü yapımcıların da tercih ettiği bir video düzenleme programıdır.
  • Pahalı video düzenleme programlarına para vermek istemiyorsanız Lightworks tam sizlik bir program.Ücretsiz olmasına rağmen ücretli video düzenleme programlarından farkı yok denecek kadar azdır ve donanım açısından fazla iddialı olmasa bile rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılan basit bir programdır.
  • 100’den fazla efekt, ayar ve maskeler gibi geniş bir araç kütüphanesi olan Lightworks uygulamasında projeleriniz üzerinde çok kolay ve etkili bir düzenleme uygulayabilirsiniz.
  • Hollywood tabanlı film editörlerinin kullandığı programla aynı tek farkı sadece filmleri değil aynı zamanda televizyon yapımlarını da düzenlemeniz mümkündür.
  • Windows, Linux ve Mac OS X işletim sistemlerinde kullanılabilen Lightworks uygulaması ProRes, Avid DNxHD, AVC-Intra, DVCPRO HD, RED R3D, DPX, AVCHD (AC3 audio), H.264, XDCAM EX / HD 422 gibi birçok formatı destekliyor.
Lightworks YAPILAN YORUMLAR