Opera GX

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Oyunculara özel geliştirilen yeni Opera tarayıcısıdır.

İLK OYUNCU TARAYICISI

Opera GX, özellikle oyun oynamayı sevenler için inşa edilmiştir. Opera tarayıcısının özel bir sürümüdür. Tarayıcı, hem oyun hem de gezinmeden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak benzersiz özellikler içermektedir.

GX KONTROL

Bilgisayarınızın sahip olduğu tüm gücü tarayıcınızdan hissetmeye ne dersiniz? Tarayıcınızı kapatmanıza gerek bulunmamaktadır. GX Control sayesinde, tarayıcınızın ne kadar RAM ve CPU kullandığını anlık olarak görüntüleyebileceksiniz. Ek olarak RAM ve İşlem gücü sınırlayıcıları mevcuttur. Bu şekilde tarayıcınıza dilediğiniz kadar güç kısıtlaması sağlayarak arka planda farklı işlemler için kalan gücünüzü verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

TWİTCH ENTEGRASYONU
Entegrasyon sayesinde hiç bir canlı yayını kaçırmamaktasınız. Kenar çubuğunuzda mevcut olan Twitch simgesi ile kolay bir şekilde takip edilen kanalları kontrol edebilir ve çevrim içi olan kanalları görüntüleyebilirsiniz. Aktif olan yayınlar için anlık olan bildirimler ise çok kullanışlıdır.

GX KÖŞESİ
GX köşesi sayesinde oyun dünyasındaki güncellemelerden, fırsatlardan ve en yeni sürümlerden ilk sizin haberiniz olmaktadır. Bu sayede güncel kalabilirsiniz.

GX SES
GX ses sekmesi sayesinde tarayıcı içi ses efektlerine erişim sağlayabilirsiniz. Ses efektleri açılıp kapatılabilmektedir. Ek olarak iletmek isteriz ki ses efektleri BAFTA Games Awards for Gris oyunu ses geliştiricileri tarafından inşa edilmiştir.

GX DİZAYN-TEMA
GX dizayn sayesinde tarayıcınıza dilediğiniz gibi şekillendirebilir ve göz zevkinize göre renklendirmeler yapabilirsiniz. Temalar sayesinde arkaplan görselleri masaüstü arkaplanları olmak üzere çok kolay bir şekilde temalandırmalar yapabilirsiniz.

ENTEGRE MESAJLAR
Entegre edilen mesajlar sayesinde Facebook Messenger, Telegram,Vkontakte ve Whatsapp uygulamaları ile yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

VİDEO POP OUT
Tarayıcıda ki video pop out özelliği ile izlenmekte olan Twitch ve Youtube videolarınızı pop out şeklinde tarayıcınızdan ayırabilir ve kayan pencere görünümünde seyire devam edebillirsiniz. 

AD BLOCKER
Tarayıcının sahip olduğu Ad block özelliği sayesinde temiz, arındırılmış internet gezintisinin zevkine erişebilirsiniz. Ayrıca reklam engelleyicisini hızlı ve kolay bir şekilde kapatıp açabilirsiniz.

ÜCRETSİZ VPN TARAYICISI
Opera tarayıcılarının bildiğiniz üzere ücretsiz sunmuş olduğu VPN servisine Opera GX ile sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Opera GX YAPILAN YORUMLAR