Facebook Workplace Chat, sadece işletmelerin kullanımına açık sosyal ağ Workplace'i kullanan çalışanlar için hazırlanmış iletişim, sohbet uygulaması.

Facebook Workplace Chat

Facebook Workplace Chat Facebook Workplace Chat (Windows) 0.2.2 Ücretsiz
Facebook Workplace Chat, sadece işletmelerin kullanımına açık sosyal ağ Workplace'i kullanan çalışanlar için hazırlanmış iletişim, sohbet uygulaması.
0 oy / 0 puan

Yazar :@yasemin

İletişim Sohbet ve Chat

Diğer Seçenekler Üretici:Facebook Sürüm:0.2.2 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:127 İndirilme:6 Dil:Türkçeİngilizce İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir
Windows
47,9 MB

HAKKINDA BİLGİ:

  • Work Chat uygulaması Facebook Work kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmış bir mesajlaşma uygulaması.
  • Genel kullanımdan ziyade Facebook Work kullanarak iş arkadaşlarıyla bağlantıda olanlar, kişisel Facebook Messenger'ları yerine direkt olarak Work Chat'i kullanabiliyorlar ve böylece özel hayatlarını iş hayatlarından ayırabiliyorlar.
  • Uygulamanın genel kullanım özellikleri ise bildiğimiz Messenger uygulamasına çok yakın.
  • Böylece yazı yazma, fotoğraf ve video gönderme, emojiler gibi tüm olanaklardan faydalanabiliyor, hatta isterseniz tatile çıktığınızda bildirimleri kapatarak rahatsız edilmek istemediğinizi ortaya koyabiliyorsunuz.
  • Anlık bildirimler vasıtasıyla iş dostlarınızla sürekli iletişimde kalmanızı sağlayan Facebook Workplace Chat masaüstü uygulamasında monitör paylaşım özelliği de kullanımınıza sunuluyor.
  • Eksi tarafı ekranı tamamıyla paylaşamıyorsunuz. Yalnızca masaüstünde çalışan aşikar bir yazılımı seçebiliyorsunuz.
  • Masaüstünü büsbütün paylaşmak istemeyenler veya duyarlı iş verilerinin, iletişimlerinin ortaya çıkmasını istemeyenler için hoş bir nitelik.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir