Farm Frenzy Çılgın Tarla

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Farm Frenzy Çılgın Tarla 1 indir – Şehir hayatının çok çılgın olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun! Çiftlikte geçireceğiniz eğlenceli vakitler ve Ali Baba’ya bu işin nasıl yapılacağını gösterebileceğiniz süper bir oyun! Kendi tarlanı ekip biçerken, hayvanlarını besle…

Şehir yaşamının çok çılgın olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun! Çiftlikte geçireceğiniz eğlenceli zamanlar ve Ali Baba’ya bu işin nasıl yapılacağını gösterebileceğiniz süper bir oyun! Kendi tarlanı ekip biçerken, hayvanlarını beslerken ve ürettiğin ürünleri toplarken gündelik işlerin ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksin. Ayıları, kazlarından uzak tutmaya çalış, yoksa elinde pazarda satılabilecek hiçbir şey kalmaz! Kazandığın altınlarla binalarını geliştirebilir ve daha hızlı üretim yapabilirsin. İyi bir strateji ile başarı ile tamamlanabilecek bölümleri, canlı karakterleri ve muhteşem bir müzik ve ses efektleri ile Farm Frenzy tüm ailenin zevk alarak oynayabileceği bir oyundur.

Oyunun Full Versiyonunda: Tamamlanabilecek 45’den fazla bölümile İlginize muhtaç  beş farklı hayvan sizleri bekliyor.Satılabilecek 9 farklı ürün ve satın alınabilecek altı çeşit bina.Sınırsız oyun zevki için şimdi sizler de bu oyunu deneyebilirsiniz.

Farm Frenzy Çılgın Tarla YAPILAN YORUMLAR