Point Blank

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Online olarak oynanabilecek yepyeni bir MMO FPS oyunu. Oyunu yükledikten sonra sonra üye olmanız gerekiyor.

       Point Blank Hakkında Bilgi:

        Point Blank, Zepetto şirketi tarafından geliştirilen online FPS oyunudur.2008 yılında piyasaya sürülmüştür. Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde, aktif bir oyuncu kitlesine sahiptir.

        Oyun ülkemizde en fazla oynanan MMOFPS oyunları arasındadır.Dünyada ve ülkemizde her yıl turnuvaları yapılmaktadır tabiki ödülleri de vardır.

        Gerçekçi oyun deneyimi ve oyun sesleri ile dikkat çeken Point Blank menüleri, oyun sisteminin tamamının Türkçe diline ait olması ve oyunun gerçekçiliği ile ön plana çıkmıştır.

        Özellikleri:

  •  En gerçekçi vuruş hissi! Her atışını bire bir hisset! Point Blank’te ateş etme, vurulma, kurşunların çevreye etkisi sırasında ortaya çıkan gerçekçi ses ve tepkiler, sizi en gerçekçi deneyimi yaşatıyor. Hareketli ve canlı çatışma alanları!
  •  Point Blank haritalarında hareket eden dinamik objeler, yıkılabilir duvarlar ve arabalarla oyun süresince sürekli değişen bir çatışma alanı sunuyor.
  •  Silahını Tanı! Çeşitli dürbünler, çift şarkör, dot sight gibi gelişmiş silah özellikleriyle daha gerçekçi ve hareketli bir çatışma deneyimi yaşayın! Kendinize en uygun silahı seçin.
  • Görevler ve Ödüller vardır.Tek yapmanız gereken size verile görevi yerine getirmeniz bu şekilde ödüle sahip olabilirsiniz
Point Blank YAPILAN YORUMLAR