Microsoft Teams İndir – 2021 Güncel Link

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Koronavirüsü tedbirleri kapsamında pek çok şirket evden çalışma sistemine geçti. Evden çalışanların iletişim aracı olan Microsoft Teams uygulaması ise yoğunlukla karşı karşıya kaldı. Sadece işletmeler tarafından değil; okullar tarafından da uzaktan eğitim amacı ile kullanılacak olan sistem iş yeri sohbeti, toplantılar, notlar ve eklentileri birleştiren bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Peki Microsoft Teams nedir? Microsoft Teams nasıl kurulur ve kullanılır?

MİCROSOFT TEAMS NEDİR?

Microsoft Teams, Office 365’te bulunan sohbet tabanlı bir çalışma alanıdır. Office 365’te, ekip içinde çalışmaya özgü ihtiyaçları ve zorlukları ele alan bir iş birliği hizmetidir. Şirketin iş birliği konusundaki ihtiyaçları benzersiz olduğundan, herkese uyan tek bir doğru yoktur. Şirketler beraber çalışmaktan doğan farklı ihtiyaçları karşılayabilmek için Office 365’te bulunan Outlook, SharePoint, Skype Kurumsal ve Yammer gibi uygulamaları kullanırlar. Office 365 güvenlik, uyumluluk, gizlilik ve şeffaflık konusunda kuvvetli taahhütlere sahiptir.

MİCROSOFT TEAMS NASIL KURULUR VE KULLANILIR?

Microsoft Teams kısıtlı el becerileri, görme sorunu ya da başka engelleri olan kişiler için, özel olarak ya da ekiplerde sohbet etmeyi kolaylaştıran erişilebilirlik fonksiyonları içerir. Bu, Microsoft Teams ile çalışırken klavye kısayollarını ve ekran okuyucuyu kullanabileceği manasına gelir

Microsoft Teams kısıtlı el becerileri, görme sorunu ya da başka engelleri olan kişiler için, özel olarak ya da ekiplerde sohbet etmeyi kolaylaştıran erişilebilirlik fonksiyonları içerir. Bu, Microsoft Teams ile çalışırken klavye kısayollarını ve ekran okuyucuyu kullanabileceği manasına gelir.

Microsoft Teams iş yeri sohbeti, toplantılar, notlar ve eklentileri birleştiren bir platformdur. Microsoft tarafından Slack’e rakip olarak tasarlandı ve Kasım 2016’da resmen duyuruldu. Hizmet, Microsoft Office ve Skype dahil olmak üzere şirketin Office 365 abonelik büro verimlilik paketiyle ve Microsoft dışı ürünlerle entegre olabilen özellikler eklentileri ile entegre oldu.

Bir Ekip içinde çoklu sohbet odaları ya da kanalları oluşturulabilir ve sohbetleri takip etmenin, konuşmaların yönlendirildiğinin, üstten alta doğru akmasının sağlanması ve güncellemeleri kullanıcılara bildirmesi için yardımcı olabilir. Kullanıcıların yüz yüze görüşmesine ihtiyaç duymaları durumunda tek bir tıklamayla diğer kanal katılımcılarıyla direk olarak Skype sesli ya da görüntülü sohbetlerine atlayabilirler.

Microsoft Teams, Office 365’te ekip sohbetleri, aramalar, toplantılar ve özel iletiler için sohbet tabanlı çalışma alanı sunan bir merkezdir. Microsoft Teams, genişletilebilir ve özelleştirilebilir olmanın beraberinde, kuruluşunuzun en hassas işbirliklerinin gizli kalmasını sağlamaya yönelik güvenlik gereksinimlerini ve standartları karşılar.

Microsoft Teams İndir – 2021 Güncel Link YAPILAN YORUMLAR