Tactic Force Tactic Force (Windows) Açık Beta Ücretsiz
Detay
Galeri
Video
Hes Games tarafından geliştirilen %100 Türk yapımı MMOFPS oyunu erken erişime açılıyor.
0 oy / 0 puan

Yazar :@mert

Oyunlar Macera

Üretici:HES Games Sürüm:Açık Beta Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:689 İndirilme:37 Dil:Türkçe İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir

Yerli ve bağımsız Türk oyun yapım firması olan Hes Games tarafından geliştirilen Tactic Force MMOFPS oyunu uzun zamandır beklenmektedir. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ve büyük gizlilik ile yürütülen projede yeni haberler mevcut. Tactic Force'nin kendi sitesinde ve twitter hesabından yayınlanan bilgilere göre 13 Temmuz 2019 tarihinde beklenen oyunun açık beta sürümüne kayıtlar başlayacaktır.

Tactic Force oyununda iki takımın birbiri ile mücadele ettiği çeşitli modların bulunduğu aksiyon ve mecera dolu oyunda kumar teşviği olan kutu, deste, kart vb. şans içerikli eşyanın bulunmayacağı da bilgiler arasında. Oyun içi envanterini oyunu oynayarak geliştirilebilecek olduğu söylenmektedir.


Erken erişimden faydalanmak ve kullanıcı adlarını şimdiden kayıt etmek isteyen oyuncuların yapması gereken 13 Temmuz 2019 saat 12:00'da ilgili oyunun resmi sitesi olan www.tacticforce.com sitesi üzerinden kayıt olmaktır. Tactic Force oyununun sistem gereksinimleri hakkında sosyal medya hesaplarından yayınlanan minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir.


Ek olarak Tactic Force oyunu için son hazır edilen Kervansaray haritasının detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir