Disco Elysium

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Açık dünya rol yapma oyunudur.

Disco Elysium çığır açan bir açık dünya rol yapma oyunudur. Emrinde benzersiz bir beceri sistemi ve yolunu kesmek için bütün bir şehir bloğu olan bir dedektifsin. Unutulmaz karakterleri sorgulayın, cinayetleri kırın veya rüşvet alın. Bir kahraman ya da bir insanın mutlak bir felaketi ol.

Eşi görülmemiş bir seçim özgürlüğü. Korkutmak, tatlı konuşmak, şiddete başvurmak, şiir yazmak, karaoke yapmak, bir hayvan gibi dans etmek veya hayatın anlamını çözmek. Disco Elysium, video oyunlarında şimdiye kadar denenmiş masaüstü rolü oynayan en sadık temsildir.

Rol oynamak için sayısız araçlar: 24 farklı beceriden karıştırın ve eşleştirin. 80 kıyafet ile kişisel bir tarz geliştir. Silahlardan el fenerlerine ve bir müzik setine kadar 14 alet kullanın veya kendinize 6 farklı psikoaktif madde kokteyli dökün. Dedektifin Düşünce Kabini ile düşünmek için 60 çılgın düşünceyle karakterinizi daha da geliştirin.

Unutulmaz karakterlerle devrimci bir diyalog sistemi. Dünya ekstra insanlarla değil gerçek insanlarla yaşıyor. Onları birbirlerine karşı oynayın, onlara yardım etmeye çalışın veya umutsuzca aşık olun. Disco Elysium’un devrimci diyalog sistemi, kısmen seslendirilmiş karakterleri ile neredeyse her şeyi yapmanıza izin veriyor.

Şehrin karşısındaki eşsiz yolunu oy. Daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen, açık bir dünyada keşif, manipülasyon, toplama veya milyoner olma. Her seferinde küçük bir parça olan Revachol şehri sizindir. Sokaklardan plajlara – ve ötesine.

Sert haşlanmış, sert çekirdek. Ölüm, cinsiyet, vergiler ve disko – masadaki hiçbir şey yok. Revachol, gerçek zorluklarla dolu gerçek bir yer. Büyük bir cinayet soruşturmasını çözün veya gevşetip genişleyen yan davalarla geri tepin. Dedektif karar verir, vatandaşlar uyur.


Disco Elysium YAPILAN YORUMLAR