EagleGet EagleGet (Windows) Ücretsiz
EagleGet
1 oy / 5 puan

Yazar :Bilinmiyor

İnternet İndirme Yöneticisi

Üretici: Sürüm:Belirtilmemiş Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:181 İndirilme:2 Dil:

İhtiyacınız Olan Tek İndirme Yöneticisi EAGLEGET...!

Bilgisayarlar için harika bir ücretsiz indirme yöneticisi olan EagleGet, kullanıcıların internetten çizim yapmak için ne yaptıklarına bakmaksızın, indirme işlemlerini takip etmeleri için görsel olarak çekici bir yol sunar. Yükleyicilerinizin daha hızlı çalıştığı anlamına gelen bir hızlandırıcı görevi görür, ancak indirdiğiniz tüm dosyaları ve uygulamaları düzenli tutmanıza da yardımcı olur. Birçok kişiye yardımcı olacak çok işlevli bir yardımcı programdır ve aynı zamanda bir YouTube indiricisi olarak da kullanılabilir.

Neden EagleGet'i Alsın?

Kısacası, bu uygulama, indirme işlemini kolaylaştırmak için gelişmiş bir yazılım teknolojisinden yararlanıyor. Çok iş parçacıklı yazılım, dosyaları birden fazla bölüme ayırarak ve daha sonra bunları eş zamanlı olarak bilgisayarınıza aktararak çalışır.

Yapıcılar bu yaklaşımın indirme hızınızı altı kata kadar arttırmanıza izin verdiğini, ancak internet bağlantınızın başka ne amaçla kullanıldığına bağlı olarak bu sonuçların her zaman mümkün olmadığını iddia ediyor. Handily, yazılım herhangi bir kullanım süresi dolmuş indirme URL'sini otomatik olarak güncelleyebilir. En önemlisi, bunu yeniden başlatmaya gerek kalmadan, bunu bir kareye geri gitmek zorunda kalmazsınız, böylece hem zaman hem de emek tasarrufu sağlanır.

Bu programla ilgili bir başka harika özellik de, kullanıcılara seçtikleri indirmeler hakkında bilgi sahibi olmanın birçok yolunu sunmasıdır. Örneğin, 'Sessiz Mod' olarak adlandırılan, kullanıcıların bir açılır bildirimde bulunulduğunda kesintiye uğrayacak olan tam ekran modunda başka bir şey yapıyor olmanız durumunda ideal olan indirme bildirimlerini geçici olarak kapatmasına olanak tanır. Temel olarak, program sistem kaynaklarınızı artırmadan, başka bir deyişle üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için daha fazlasını yapmanızı sağlar.

İndirme Uygulamasını Çalıştırma

EagleGet, kullanıcılara büyük ölçüde özelleştirme sağlar. Standart modda arayüz yapmak iyi olsa da, görünümü ve hissi değiştirmek isteyen kullanıcılar bunu yapabilir. Örneğin, uygulama için renk ve arka plan resmini seçerek daha görsel olarak çekici hale getirebilirsiniz. Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Opera gibi yaygın olarak kullanılan tüm İnternet tarayıcılarıyla birlikte çalışır. Bir seferde birden fazla tarayıcı kullanmak isteseniz bile, hızlandırılmış indirme hızlarından keyif almanızı sağlar.

Ayrıca, EagleGet, kullanıcılara indirme işlemlerinde büyük bir kontrol sağlar. Örneğin, kullanıcılar birkaç indirme kuyruğu oluşturabilir veya örneğin indirme, oyunlar, yardımcı programlar veya videolar gibi seçtikleri kriterlere göre sıralayabilir. Dahası, kullanıcılar isterlerse belirli indirmeler için hız sınırlamaları uygulayabilirler. Bu, düşük öncelikli indirmelerin, herhangi bir zamanda, orantısız bir bant genişliği almaması anlamına gelir. Her şeyi iyi çalışır durumda tutmak için gereksiz indirilmiş dosyaları kaldırmak için yazılımı kullanmak bile mümkündür.

Son olarak, indirme yöneticisi bilgisayarınızı korumak için tasarlanmıştır. İyi bir anti-virüs ürünü de çalıştıran otomatik bir zararlı yazılım denetleyicisine sahiptir. İstenirse, her indirme işleminin tamamlanması üzerine bir tarama yapmak için ayarlanabilir. Gerçekten de, programın ayrıca, indirdiğiniz dosyaların orijinalleriyle eşleşmesini sağlayan bir sağlama toplamı doğrulayıcısı da vardır.

AVANTAJLAR

 İyi tasarlanmış

 İstikrarlı operasyon

 Son derece yapılandırılabilir

 Basit kullanıcı arayüzü

DEZAVANTAJLAR

 Sadece PC

 Bazı kullanıcılar ara sıra duraklamaları% 99,9 olarak bildiriyor

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir