Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Popüler online dizi ve film izleme projesi olan Netflix, fiyatlarına zam yaptı.

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix fiyatlarında değişikliğe gitti. Buna göre; temel paket 15.99’dan 17.99’a, standart paket 27.99’dan 29.99’a ve özel paket ise 39.99’dan 41.99’a yükseltildi. Dünya genelinde ve ülkemizde Netflix‘in neredeyse 140 milyona yakın üyesi bulunuyor. Bu kitleye ulaşmasının en büyük ve asıl nedenleri; ilgi çekici yapımlar, üst düzey çözünürlükler ve müşterinin kendine uygun paketi seçerek yüksek tutarlar ödemeden bu kaliteye ulaşabilmesi. Bu sabah Netflix, mevcut fiyatları üzerinde küçük bir güncelleme yaptı. 

İlk ay ücretsiz kampanyasını devam ettiren Netflix, mevcut paketlerinde 2 TL’lik bir zam yaptı. Mevcut müşterilerine bu zammı yansıtmayan Netflix yeni kullanıcıları için fiyatları bu şekilde belirledi. İlerleyen günlerde mevcut kullanıcılara yansıtılıp yanstılmayacağını hep birlikte göreceğiz.

 

Mevcut yapılan fiyat artışı ile ilgili açıklama yapan Netflix, nitelikli ve kaliteli diziler oluşturmak ve sürekli hale getirmek için belirli anlaşmalar ve ciddi harcamalar yapıldığını bundan kaynaklı fiyatlarda sık olmasa da belli düzenlemelerin olabileceğini belirtti. Güncellenen fiyatlar bugün itibariyle geçerlilik kazanmış durumda.

Netflix Abonelik Ücretlerine Zam Geldi YAPILAN YORUMLAR