excel-indir

Excel İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (9 votes, average: 3,56 out of 5)
Loading...

Excel İndir, Microsoft şirketinin geliştirmiş olduğu tablolar oluşturmak amacı ile oluşturulan Microsoft Excel Programı, hem Windows hem de Mac OS X platformları için sunulmakta olan bir elektronik tablo programıdır.

Microsoft Excel ile bilgisayar kullanıcıları çeşitli kısayolları kullanarak elektronik bir tablo sistemi üzerinden; hesaplama, raporlama, organize ve biçimlendirme gibi işlevleri zahmetsizce gerçekleştirebilirler.

Bu program 2016 versiyondur!

Excel indir

Excel indir, Microsoft’un ofis kullanıcıları için sunmuş olduğu Microsoft Office yazılım paketinin içerisindedir ve diğer Microsoft Office programlarıyla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Microsoft Excel’i kullanan kullanıcılar boş bir sayfadansa hücre – sütün satırlarını kullanırlar. Bu hücre – sütun satırları ile her hesaplama işlemi için değişik bir programa ihtiyaç duymaksızın formülleri kullanarak istedikleri raporları hazırlayabilirler. 

Bu yazımızda Microsoft Excel ücretsiz indirmeyi anlattık.

Microsoft Excel 2016 Full indir Ücretsiz

Microsoft Excel nedir? Microsoft excel ne işe yarar?

Excel hemen her alanda kullanılıyor. Özel bir biçimde listeleyecek olursak özellikle de:

-İstatistik

-Bilim

-Kamu

-Akademi

-Finans

çevrelerinde sıklıkla kullanılıyor.

Anahtar kelimeler: excel indir, excel indir full ücretsiz, microsoft excel indir, excel indir ücretsiz, excel ücretsiz indir, microsoft excel indir ücretsiz full, excel 2013 indir ücretsiz türkçe, word excel indir, apartman aidat takip çizelgesi excel indir, excel 2013 indir, excel 2010 indir, haftalık ders proğramı çizelgesi boş şablon indir excel, excel 2007 indir, excel borç alacak bakiye tablosu indir, excel indir full, excel 2016 indir, excel 2016 full indir

Excel İndir YAPILAN YORUMLAR