ManyCam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Aynı anda birden fazla mesajlaşma programı ile çalışabilen webcam yazılımıdır.

ManyCam, aynı anda birden fazla platformda görüntülü sohbetlerinizi geliştirmenize ve şaşırtıcı canlı yayınlar oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir web kamerası yazılımı ve video değiştiricisidir. ManyCam ile en sevdiğiniz platformlarda profesyonel görünümlü yayınlar oluşturabilir, ekranınızı kaydedebilir, birçok efekt ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Canlı videolarınız sırasında bilgisayar ekranınızı paylaşın veya masaüstünüzde yaptığınız işlemleri kaydedin. ManyCam, ekranınızı kaydetmenizi veya masaüstünüzü canlı olarak görüntülemenizi sağlar. Tüm ekranınızı, özel alanlarınızı, belirli uygulamalarınızı, simge durumuna küçültülmüş veya gizli pencereleri ve daha fazlasını yakalamayı seçebilirsiniz. Yeni güncelleme ayrıca, her zamankinden daha iyi bir kare hızında ekran görüntüsü almanızı sağlar.

ManyCam, yeni web kaynağı ile canlı yayınınıza, web tarayıcınızı geçmeden video kaynağı olarak eklemenizi sağlar. ManyCam’de, canlı akışınızın istediğiniz şekilde görünmesini sağlamak için CSS’lerini değiştirerek web sayfasını özelleştirebilirsiniz.

Skype, MSN messenger, Yahoo messenger gibi programlar ile aynı anda kullanabiliyorsunuz. Webcam görüntünüze yazılar, çok ilginç efektler ve resimler ekleyebiliyorsunuz. Arkaplanı değiştirerek farklı bir atmosferdeymişsiniz gibi de gösterebiliyorsunuz.ManyCam YAPILAN YORUMLAR