Visual Studio Code Visual Studio Code (Windows) 1.19.1 Ücretsiz
Detay
Galeri
Program yazanların artık tercihi haline gelmeye başlayan ve Microsoft tarafından sunulan ücretsiz ve gelişmiş bir kod editörüdür.
0 oy / 0 puan

Yazar :@volkan

Geliştirici Araçları Editör ve IDE

Üretici:Microsoft Sürüm:1.19.1 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,159 İndirilme:65 Dil:İngilizceAlmancaRusça İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
32 Bit İndir (x86)
Windows
39,07 MB
64 Bit İndir (x64)
Windows
44,62 MB
Eklentiler

Artık birçok programcının tercihi haline gelen bu editörün bu kadar sevilmesinin en önemli sebebi çok hafif, hızlı ve zenginleştirilebilir olması gibi duruyor. Microsoft'un ücretsiz sunduğu bu editör için ekstra yazılıma gerek yoktur, sadece editörü indirerek hemen işlerinize hemen başlayabilirsiniz. Tema seçenekleri ile saniyeler içerisinde istediğiniz tasarıma uygun hale getirebilirsiniz.

Visual Studio Code, hafif ancak güçlü bir kod editörüdür. Hafif olduğu için boş editörmüş gibi durmasın, akıllı kod tamamlama, hata ayıklama, gelişmiş düzenleme, git üzerinden çalışabilme ve daha fazlası sahip. Ayrıca Windows, MacOS ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Desteklediği diller (JavaScript, TypeScript, Node.js, C ++, C #, Java, Python, PHP, Go gibi), eklenti ve git desteği ile oldukça zengin bir ekosisteme sahiptir.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir