Visual Studio 2017

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Visual Studio 2017, benzersiz üretkenliği ile herhangi bir uygulama veya platform geliştirmek için eşsiz bir programlama aracıdır.

Eğer Android, iOS, Windows, Linux, web ve bulut tabanlı uygulamalar geliştirmek istiyorsanız tercihlerinizin başına yazmanızı tavsiye ederiz. Uygulamalarınızı derledikten sonra kolay bir şekilde yayına alabiliyorsunuz.
Kolay ve hızlı kullanımı, gelişmiş hata ayıklama ve tanılamaları ile rakiplerinden bir adım önde olan bu ide aynı zamanda ekstra eklentiler php dilinde bile programlama yapmanıza imkan verebiliyor. Ayrıca, kendi uzantılarınızı oluşturarak Visual Studio’yu özelleştirebilir ve kapsamını genişletebilirsiniz.

Ayrıca git üzerinden ortak çalışma alanınıda destekliyor.

Desteklenen dillerden bazıları: ASP, C++, C#, Go, HTML, Java, JavaScript, Lua, Perl, PHP, Python, R, Ruby, Swift, SQL, Visual Basic .NET, XML gibi popüler dillerdir ve daha fazlasıda mevcuttur.

Sürümlere göz atalım

Visual Studio Community 2017;
ücretsiz olan bu versiyonu ile Android, iOS, Windows ve web uygulamaları oluşturun, ayrıca eklentiler ile genişletilebilir.

Visual Studio Team Explorer 2017;
Geliştirici olmayanların, Team Foundation Server ve Visual Studio Team Services ile etkileşim kurması için ücretsiz bir çözüm.

Visual Studio Enterprise 2017;
Yüksek üretkenlik ve her ekip üyesi arasında sorunsuz eş zamanlı çalışmak isteyen geliştiriciler, uçtan uca mükemmel çalışın.

Visual Studio Professional 2017;
Herhangi bir platform için uygulamalar oluşturmak için profesyonel geliştirici araçları ve hizmetleri ile üretkenliği geliştirin.

Visual Studio Test Professional 2017;
Geliştirme süreci boyunca kalite ve işbirliği sürdürebilmek için daha iyisi yok.

Visual Studio 2017 YAPILAN YORUMLAR