Opera Mail Opera Mail (Windows) 1.0.1040 Ücretsiz
Opera Mail programını kullanarak kolayca tüm e-postalarınızı yönetebilir ve işlerinizi hızlandırabilirsiniz.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

İnternet E-Posta

Üretici:Opera Software ASA Sürüm:1.0.1040 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,282 İndirilme:108 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İndir
Windows
11,54 MB

Opera Mail programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarında yeni bir e-posta istemcisi kullanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü web tarayıcısı Opera'nın üreticisi tarafından hazırlanan bu istemci, diğer pek çok paralı e-posta programı veya ücretsiz alternatiflere karşı sade ve hızlı yapısıyla öne çıkıyor diyebilirim.

Programı kullanmaya başladığınızda en dikkatinizi çekecek olan nokta, sadeliği sağlarken bir yandan da kişiselleştirme seçeneklerini de unutmaması. Böylece gelen e-maillerinizi okumak, sıralamak, onlara etiketler yerleştirmek, filtrelerden geçirmek ve silme, düzenleme gibi operasyonları tamamlamak oldukça kolay bir hale geliyor. Kullanıcılara daha rahat bir ileti organizasyonu sağlayabilen Opera Mail, böylelikle temel olarak e-posta iletişimini kullananların pek çok konuyu aynı anda takip etmelerine olanak tanıyacaktır.

Uygulamanın sahip olduğu sekme desteği, aynı anda birden fazla e-postayı okumanızı ve yönetmenizi oldukça kolaylaştırıyor. Bu sayede aynı anda pek çok bilgiyi farklı iletilerden almaya çalıştığınızda hiç zorlanmadan tüm verileri kullanabiliyor, dilerseniz bir başka sekmede de cevap yazabiliyorsunuz.

Elbette aynı konuya dahil olan e-postaları tek bir başlık altında tutma gibi listeleme açısından daha verimli yöntemlerden de faydalanan uygulama, isterseniz bazı iletileri sık kullanılanlar listelerinize eklemenize de olanak tanıyarak daha sonra onlara dönüş yapmayı yeterince hızlı bir hale getirebiliyor.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir