Samsung Odin3 Samsung Odin3 (Windows) v3.13.1 Ücretsiz
Odin3, Android telefonunuzun yazılımını güncellemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Araçlar Çeşitli Araçlar

Üretici:SamsungOdin.com Sürüm:v3.13.1 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:377 İndirilme:3 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows 7 / 8 / 10
İndir
Windows
3,35 MB
Odin3, Android telefonunuzun yazılımını kolayca güncelleyebilmeniz amacıyla tasarlanmış bir bilgisayar programıdır. Birkaç tıklama ile cihazınızın yeni dosyalarını kolaylıkla içeri aktararak işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

  • Flash Stok Firmware - Odin ile Samsung Cihazınıza Flash stok Firmware yazabilirsiniz. Bu nedenle, çökme, önyükleme döngüsü veya yazılım işlemleriyle ilgili herhangi bir sorun gibi bir durumda bir düzeltme ile gelmek için son derece yararlıdır.
  • Özel Firmware'i Flash (Özel ROM'u Yanıp Sönme) - Özel bir Firmware'i uygulamak, donanım yazılımındaki değişiklikleri hedefleyen içeriği değiştirmek anlamına gelir. Odin etkili bir işleme izin verir.
  • Flash Kurtarma Dosyası (TWRP) - Odin'i yanıp sönen Stok ve Özel ürün yazılımı gibi, Flash Stok veya Özel Kurtarma için şans verir. Bu şekilde, Samsung Android cihazınıza birçok fonksiyon türü ekleyebileceksiniz.
  • Flash Kernels (.tar / .zip / .img) - Özel kerneller uygulama şansı vermektedir. Dikkat edin, Odin'e uyumlu kernellere (.tar) sahip olmanız ve Android cihazınızla uyumlu olmanız gerekir.
  • Flash Root Package (MD5 ve .tar dosyaları) - Odin, cihazınızdaki root erişimine izin vermek için özel root paketleri ile root yetkisi verebilir.
Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir