doPDF

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

doPDF tek bir tıklama ile Excel, Word, PowerPoint vb. dosyalarınızı PDF formatına dönüştürmenizi sağlar.

doPDF programı tek tıklamayla Excel, Word, PowerPoint vb. programlar ile oluşturduğunuz dosyalarınızı ya da dilediğiniz bir web sayfasını anında PDF formatına çevirebileceğiniz ücretsiz bir araç. Üstelik hazırladığınız PDF dosyalarının çözünürlüğü ayarlamak, boyutunu (A4, A5 …) belirlemek sizin elinizde.

DoPDF’yi kullanarak belgeleri herhangi bir Windows uygulamasından serbestçe aranabilir PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Yazıcı sürücüsü olarak yüklenir ve herhangi bir uygulamadan “yazdır” komutunu seçerek PDF dosyalarını oluşturmanıza yardımcı olur (Word belgelerinizi, Excel sayfalarınızı, PowerPoint sunumlarınızı, AutoCad çizimlerini, şirketin raporlarını, sözleşmelerini, iş akışlarını, sözleşmeleri, pazarlama planları, formlar, ürünler listesi, fiyat listesi, çizelgeler, e-postalar veya web sayfaları). Sonuçta ortaya çıkan PDF dosyaları, yüklü PDF görüntüleyici (okuyucu) bulunan herhangi bir bilgisayarda görüntülenebilir.

Bu PDF oluşturucu, Windows 8/7 / XP / 2003 / Vista (32 ve 64 bit sürümleri) ile uyumludur ve yükleme için yaklaşık 10 MB boş disk alanı gerektirir. PDF dosyasını oluşturmak için üçüncü taraf araçların kurulmasını gerektirmez (Adobe Acrobat veya GhostScript gibi).

doPDF şunları yapmanıza olanak sağlayan birçok özelliğe sahiptir: kağıt boyutunu değiştir, çözünürlüğü değiştir (72’den 2400 dpi), sayfa yönünü değiştir (portre, manzara), kalite ayarlarını değiştir, font alt kümelerini yerleştir ve daha fazlasını yap. Kullanıcı arayüzü yerelleştirmeyi destekler, böylece doPDF’yi kendi dilinizde (şu anda İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çekçe, Korece, Felemenkçe, Japonca, Lehçe, İsveççe, Portekizce, Brezilyaca, Sırpça, Ukraynaca, Romence, Basit Çince, Rusça, Yunanca ve Macarca desteklenmektedir).

doPDF YAPILAN YORUMLAR