ClipClip

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

ClipClip, kopyalama ve yapıştırma yönteminizde devrim yaratacak Windows için ücretsiz bir pano yönetim yazılımıdır.

ClipClip, kopyalama ve yapıştırma yönteminizde devrim yaratacak Windows için ücretsiz bir pano yönetim yazılımıdır. ClipClip, birden fazla metin, resim veya dosyayı panonuza kopyalamanızı sağlar. Daha sonra bu Son Kliplere göz atabilir veya arayabilir veya bunları Kayıtlı Kliplere dönüştürebilirsiniz, böylece daha sonra kullanmak üzere bir başlık atayabilir ve bunları klasörler halinde düzenleyebilirsiniz.

CTRL + ÜST KRKT + V tuşlarına basarak, geçmiş kliplerinizin listesini görüntüleyebilir, böylece üzerinde çalıştığınız şeyin odağını kaybetmeden yapıştırabilirsiniz.

Bir mühendis, avukat, yönetici, yönetici, muhasebeci, satış elemanı, büro memuru, müşteri destek temsilcisi ya da sadece Kopyala ve Yapıştır’ı kullanan biri olsun, ClipClip sizi daha üretken yapabilir!

Dosyalar

Kaydedilen Klipler, sabit sürücünüzdeki dosyalar olarak saklanır. Bu, onları herhangi bir Windows PC’de kullanmak için onları Box, Dropbox, OneDrive veya başka bir bulut barındırma hizmetinde saklayabileceğiniz anlamına gelir.

Klasörler

Kliplerinizi istediğiniz şekilde düzenlemek için sınırsız klasörler ve alt klasörler oluşturun.

Arama

Pano geçmişinizde arama yaparak herhangi bir klibi alın.

Sürükle bırak

Kliplerinizi yeniden düzenlemeniz gerektiğinde zaman kazanın.

ClipClip YAPILAN YORUMLAR