Trend Micro Maximum Security İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Günümüzdeki zararlı yazılım ve dosyalardan dolayı elektronik cihazlarımızı güvende tutmamız gerekiyor. Trend Micro tamda bu konuda bizlere yardımcı oluyor.

Trend Micro Maximum Security, cihazlarınızı tüm zararlı dosya ve programlarda korumaktadır. Size veya ailenize ait cihazlara da ilgili uygulamayı kurarak güvenli bir şekilde cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Günümüzde artan kur fiyatları, her kategoride fiyatları zammı da getirdi. Bir çok Antivirüs programı satın alabilmek için ciddi meblağlar ödemek gerekiyor. Trend Micro Maximum Security tamda bu kısımda devreye giriyor, uygun fiyatları ile cihazlarınızdaki güvenliği en üst düzeye çıkarıyor. 

İşte Trend Micro’nun bir kaç temel özelliği;

Trend Micro, dijital yaşamınızın keyfini güvenle çıkarmanız için virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları engeller. Trend Micro, kötü adamlara ödeme yapana kadar verilerinizi şifreleyen fidye yazılımları dahil en yeni saldırı türlerine karşı koruma sağlar. Güvenliğin karmaşık olması gerekmez. Trend Micro, sezgisel ayarların yanı sıra açık ve kolay anlaşılır durum raporları sağlar.

Trend Micro Maximum Security İndir YAPILAN YORUMLAR