Multi Virüs Cleaner Multi Virüs Cleaner (Windows) 13.1.0 Ücretsiz
Multi Virus Cleaner ücretsiz bir virüs tarama programıdır.
0 oy / 0 puan

Yazar :Bilinmiyor

Güvenlik Antivirüs

Üretici:AxBx Sürüm:13.1.0 Lisans:Ücretsiz Görüntülenme:1,921 İndirilme:32 Dil:İngilizce İşletim Sistemi:Windows Xp / Vista / 7
İndir
Windows
15,41 MB

Multi Virus Cleaner programı  kullanıcılara sunulmuş virüs ve zararlı yazılım temizleme programıdır.Bu program sayesinde veritabanına girmiş Trojan , Worms vs. gibi zararlı nesneleri temizler.

6.000 çeşit zararlı içeriği tanıma özelliğine sahiptir.Sisteminizde bunlardan varsa uyarı vererek tarama yapar ve bulduklarını siler. 

Programın tarama özellikleride  kullanıcıların isteklerine göre düzenlenmiş ve İsterseniz sisteminizde hızlı bir şekilde  tarama yapabilir veya Full Scan  özelliği sayesinde sisteminizi tam olarak kontrolden geçirebilirsiniz. 

Programın kullanıcı için oluşturulan yüzü çok basittir. Bu sayede programı hiç bilmeyen bir kişi bile rahat bir şekilde kullanabilir.

Program sisteminizdeki veritabanında bulunan virüsleri temizleme yazılımıdır. 

Önemli:

Program kurulum sırasında tarayıcı anasayfalarınızı, varsayılan arama motorlarınızı değiştirmek için ve internet üzerinden tarayıcı araç çubuğu indirmek için öneride bulunur. Programın çalışması için bu eklentileri onaylamanız gerekli değildir.

Bu içeriği beğenebilir veya sayfanda paylaşabilirsin

Yorumlar

    Yorumlar yükleniyor...

Yorum Gönder

Sorun Bildirin

Bildir