Tactic Force Beta Stres Test

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Tactic Force oyunu 08.08.2019 tarihinde 20:00 saatinden sonra teste açılacaktır.

Uzun zamandır beklenen Tactic Force oyununun beta stres testi 08.08.2019 tarihinde 20:00 saatinden sonra kullanıcılarına sunulacaktır. Tactic Force resmi sitesinde yer alan bilgilere göre oyun bir süre yük testinde oynanacaktır. Ara sıra sunucular kapanacak ve test için tekrar açılacaktır. Bu sırada hatalar ile karşılaşma ihtimali bulunmaktadır. Bu durum “Yük Testi”nin doğası gereği normal olduğu iletilmektedir.

Oyunu indirmeyen kullanıcıların indir sayfası üzerinden oyunu indirebileceklerini hatırlatmak isteriz. Oyunu yalnızca ön kayıt yaptırmış kullanıcılar indirebilecek ve teste katılabileceklerdir. Bu sebepten dolayı yeni kayıtlar geçici olarak kapatılmıştır.


  • Beta Stres Testi nedir?

Beta Stres Testi sunucunun kapasitesinin test edildiği bir süreçtir. Bu süreçte ön kayıt yapan tüm oyuncular herhangi bir sınırlama olmadan oyuna giriş yapabilecek ve oynayabilecekler. 

  • Beta Stres Testi ne zaman yapılacak? 

08/08/2019 tarihinde 20:00 ile 00:00 saatleri arasında yapılacak.

  • Beta Stres Testinde video çekmek ve yayın yapmak serbest mi?

Evet serbest fakat sunucunun kapasitesini test ettiğimiz için oyunda hatalar olabilir bu da yayınlarınızı aksatabilir.

  • Beta Stes Testine katılan oyunculara hediye verilecek mi? 

Maalesef bu teste katıldığınız için herhangi bir hediye almayacaksınız fakat hesaplarınıza tanımlanan bakiyelerle tüm envanteri deneme imkanına sahip olacaksınız.

Tactic Force Beta Stres Test YAPILAN YORUMLAR